کد خبر : 889235

دیدار تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری با تساوی به پایان رسید.

از دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های کوپا دل ری، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان رئال مادرید بود و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این بازی لیونل مسی از ابتدا در ترکیب ثابت تیمش حضور نداشت و از دقیقه 63 به جای فیلیپ کوتینیو وارد میدان شد.

گل اول بازی توسط واسکوئز روی پاس کریم بن زما خیلی زود زده شد و در دقیقه 5 دروازه تراشتگن باز شد. برتری یک گله رئالی‌ها تا پایان نیمه اول پابرجا بود.

در نیمه دوم شاگردان والورده برای جبران گل بازی هجومی از خود به نمایش گذاشتند و این مالکوم بود که در دقیقه 57 دروازه حریف را گشود. اشتباه خط دفاعی رئال و در راس آن‌ها راموس در جاگیری یکی از عوامل مهم باز شدن دروازه بود.

دیدار برگشت در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی را رئال بتیس و والنسیا برگزار می‌کنند.

پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید
پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید
نتیجه آنلاین پایان بازی بارسلونا 1 رئال مادرید 1
گزارش لحظه به لحظه:
*دقیقه 6: گل برای رئال! لوکاس وازکز دروازه بارسلونا را باز کرد. پارس کریم بنزما در مقابل دروازه به وازکز رسید و او موفق شد توپ را وارد دروازه کند.
دقیقه ۱۸: ضد حمله برای رئالی ها؛ کریم بنزما توپ را تصاحب کرد و توپ را به وینیسیوس سپرد، اما ضربه او به پیکه خورد و راهی کرنر شد.
دقیقه 19: وای که بارسایی ها چه موقعیتی را از دست دادند. پاس پشت دفاع زیبای سوارز به آرتور رسید اما ضربه این بازیکن را کورتوا در موقعیت تک به تک مهار کرد. این جدی ترین موقعیت کاتالان ها بود.
دقیقه ۲۷: سانتر مالکوم با ضربه سر خطرناک پیکه همراه شد، اما راهی به دروازه پیدا نکرد، توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 31: اوج بدشانسی برای برای بارسلونا! ساتر مالکوم روی سر راکیتیچ نشست اما ضربه سر هافبک کروات به تیر دروازه خورد و گل نشد. دقیقه 35: مالکوم دفاع رئال را به هم ریخت و توپ را به سوارز سپرد اما ضربه این بازیکن را ناواس به زیبایی مهار کرد.
دقیقه 40 : لیونل مسی در دیدار بارسلونا مقابل رئال مادرید بر روی نیمکت ذخیره‌ها قرار دارد و تصویر درهم او سوژه رسانه‌ها شده است.
پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید
دقیقه ۵۲: سانتر ژوردی آلبا پیش از رسیدن به سوارز توسط ناواس مهار شد. دقیقه ۵۳: شوت کوتینیو با اختلاف نسبتا زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.
*دقیقه ۵۸: گل برای بارسلونا! پس از حملات مداوم سرانجام مالکوم دروازه رئال را باز کرد و چه گل زیبایی هم زد.
دقیقه ۵۸: فرار زیبای ژوردی آلبا با خروج ناواس همراه شد، سپس سوارز شوتزنی کرد که توپ به تیرک خورد و در ادامه از سمتی دیگر مالکوم به توپ رسید و با طمانینه دروازه رئال را باز کرد
دقیقه ۶۲: شوت کوتینیو به وسط دروازه را ناواس به راحتی گرفت.
دقیقه 64: لیونل مسی به جای فلیپه کوتینیو وارد زمین شد
دقیقه ۸۲: پاس در عمق دفاع بارسا با دفع ناقص ترشتگن توپ را به بنزما رسید. او به بیل پاس داد و در شرایطی که رئالی‌ها فرصت خوبی برای گل زدن داشتند، نلسون سمدو در مقابل ضربه بیل ایستادگی کرد.
اخطار: سرخیو راموس (۱۰) از رئال مادرید نلسون سمدو (۴۳) از بارسلونا مارسلو (۵۷) از رئال مادرید جوردی آلبا (۵۹) از بارسلونا
پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید ترکیب اصلی دو تیم اعلام شد بارسلونا: تراشتگن- سمدو- پیکه- لانگله- یوردی آلبا- بوسکتس- آرتور- راکیتیچ- کوتینیو- مالکوم- سوارز رئال مادرید: کیلور ناواس- واران- راموس- مارسلو- کارواخال- یورنته- کروس- مودریچ- وینیسیوس- واسکز- بنزما
*سانتیاگو سولاری نیز تصمیم به نیمکت نشین کردن ستاره هایی، چون گرت بیل، ایسکو، تیبو کورتوا، مارکو آسنسیو و کاسمیرو گرفته است. *همانطور که پیش بینی می‌شد ارنستو والورده ترجیح داد در مورد لیونل مسی ریسک نکند و بدین ترتیب او نام کاپیتان تیمش را در ترکیب اصلی خود در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی برابر رئال مادرید در استادیوم نوکمپ قرار نداد.
پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید *حاشیه ها *همانطور که پیش بینی می‌شد ارنستو والورده ترجیح داد در مورد لیونل مسی ریسک نکند و بدین ترتیب او نام کاپیتان تیمش را در ترکیب اصلی خود در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی برابر رئال مادرید در استادیوم نوکمپ قرار نداد. *رونالدو: امیدوارم رئال مادرید پیروز ال کلاسیکو باشد رونالدوی برزیلی که سابقه بازی کردن هم در رئال مادرید و هم بارسلونا و همچنین سابقه گلزنی در ال کلاسیکو را در کارنامه دارد، ابراز امیدواری کرد کهکشانی‌ها برنده جدال امشب در استادیوم نوکمپ باشند. *سرخیو راموس و سه ال کلاسیکو تا ابدیت امشب در نوکمپ سرخیو راموس یک بار دیگر به عنوان کاپیتان کار را شروع خواهد کرد. این چهلمین باری است که راموس در ال کلاسیکو به میدان می‌رود. *جرارد پیکه و سرخیو راموس؛ دو مدافع باتجربه بارسلونا و رئال مادرید در ال کلاسیکوها. *سیلوینیو، دستیار تیته سرمربی تیم ملی برزیل، برای تماشای بازی وینیسیوس جویور به نوکمپ سفر خواهد کرد. *بارسا به دنبال پایان طلسم ۷ ساله برابر رئال بارسلونا ۷ سال است در رقابت‌های کوپا دل ری موفق به غلبه بر رئال مادرید نشده است. *تصمیم عجیب بارسلونا؛ همرنگ رقیب نمی‌شویم! باشگاه بارسلونا طراحی لباس دوم فصل بعد کمپانی نایک را به دلایل عجیبی رد کرد. *کریم بنزما و لوییس سوارز، دو شماره ۹ آماده رئال مادرید و بارسلونا امید زیادی برای گلزنی در بازی امشب دارند. *پیراهن‌های خاص بارسلونا برای بازی امشب باشگاه بارسلونا اعلام کرده که امشب پیراهن‌های خاصی را مقابل رئال مادرید به تن خواهد کرد. *رئال مادرید به دنبال حفظ رکورد خود برابر بارسلونا رئال مادرید امیدوار است رکورد خوب خود در ال کلاسیکو‌های کوپا دل ری را حفظ کند. *مصدومیت مسی در بازی با والنسیا باعث شده تا حضور او در ال کلاسیکو همچنان مبهم باشد، اما بازیکنان رئال مادرید دوست دارند او به این بازی برسد. *رئالی‌ها خواهان فیکس شدن وینیسوس در ال کلاسیکو هواداران رئال مادرید از سانتیاگو سولاری، سرمربی باشگاه درخواست کردند وینیسیوس جونیور را در دیدار ال کلاسیکو از ابتدا در ترکیب تیمشان قرار دهد. *کورتوا: باید به هر قیمتی بارسا را شکست دهیم تیبو کورتوا از اهمیت فینالیست شدن رئال در کوپا دل ری و کسب پیروزی مقابل بارسلونا خبر داد. *والورده، سرمربی بارسا در نشست خبری ال کلاسیکو گفت: این یک بازی نیمه نهایی کوپا دل ری است و شانس دو تیم برای صعود برابر خواهد بود. *سولاری: دوست داریم مسی مقابل ما بازی کند سرمربی آرژانتینی رئال در نشست خبری امروز خود گفت: «این بازی بین دو تیمی است که سال هاست بین شان رقابتی بزرگ وجود دارد. دیداری مثل ریورپلاته و بوکا، اینتر و میلان و حتی رئال و اتلتیکو.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید