کد خبر : 889629

استقلال با تکیه بر توان بازیکنان و البته دانش کادر فنی اش توانسته پیکان را ببرد باید روز سختی را برای تراکتورسازی رقم بزند و عیارش را در این بازی نشان دهد وگرنه جمعه سختی در انتظار استقلال خواهد بود.

خبرورزشی نوشت ؛ برد پرگل استقلال مقابل پیکانی که از ۷ بازی آخرش ۶ باخت و یک تساوی داشت چندان به مذاق کارشناسان خوش نیامد. برخلاف آنها، هواداران این تیم برد ۴ گله استقلال در شروع دور برگشت را «غرش شیر خفته» و «بمباران لیگ برتری‌ها» تلقی کردند، کارشناسانی که کمی دقیق‌تر فوتبال را دنبال می‌کنند بر این باورند که هر تیمی غیر از استقلال بود می‌توانست این پیکان را شکست دهد.
تراکتور سازی ازمون اصلی شفر و شاگردان
گرچه این اظهارات نه استقلال را قهرمان لیگ برتر کرده و نه چیزی از ارزش‌های برد قاطع این تیم کم می‌کند، ولی آنچه ظرف این روز‌ها مورد توجه طرفداران استقلال است بازی با تراکتورسازی است. تیمی پوست انداخته که اتفاقاً پس از باخت دور رفت به همین استقلال و سقوط به رده پانزدهم با تغییراتی که در کادر فنی و بازیکنانش ایجاد کرد خود را تا رده چهارم هم بالا کشید و حالا با بهره گیری از سرمربی جدید خارجی اش در صدد تلافی باخت ۳- صفر دور رفت برابر همین تیم تهرانی است.
تراکتور سازی ازمون اصلی شفر و شاگردان
با این توضیح باید گفت: اگر استقلال با تکیه بر توان بازیکنان و البته دانش کادر فنی اش توانسته پیکان را ببرد باید روز سختی را برای تراکتورسازی رقم بزند و عیارش را در این بازی نشان دهد وگرنه جمعه سختی در انتظار استقلال خواهد بود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید