کد خبر : 890629

بازیکن تیم فوتبال استقلال با انتقاد از نحوه گزارش بازی توسط گزارشگر گفت: نمی‌دانم صیادمنش باید به کدام باشگاه می‌رفت تا او خوشش می‌آمد.

نود نوشت : پژمان منتظری پس از پیروزی دو بر صفر استقلال مقابل پارس‌جنوبی گفت: بازی را خوب شروع کردیم، اما باید بهتر تمام می‌کردیم، چون توقع از استقلال بیشتر است باید گل‌های بیشتری می‌زدیم که نزدیم. وی ادامه داد: نمی‌خواهم صحبت کنم عادت هم ندارم زیاد صحبت کنم، اما باید جلوی برخی مسائل گرفته شود ظاهراً گزارشگر مسابقه درباره برخی مسائل و بازیکنان از جمله من صحبت کرده که مشکلی ندارد، اما او گفته است صیادمنش راهش را اشتباه می‌رود. او از کجا متوجه شده است که راه صیادمنش اشتباه است؟ باید به باشگاه دیگری می‌رفت که گزارشگر خوشش آید؟ او به باشگاه بزرگی مانند استقلال آمده است.
جزئیات درگیری منتظری با گزارشگر بازی استقلال بازیکن تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: این مسائل را گفتم که از این به بعد تکرار نشود گزارشگر هم به خودش اجازه ندهد درباره بازیکنان و باشگاه بزرگ استقلال اظهارنظر کند. بهتر است او تمرکزش روی کار خودش باشد. منتظری درباره صحنه‌ای که بازیکنان پارس‌جنوبی اعتقاد داشتند توپ به دست او خورده است، گفت: یک توپی به دستم برخورد کرد، اما دست روی سینه‌ام بود اگر باز بود حرف شما درست است و باید پنالتی می‌شد، اما بسته بود.
وی درباره اعتراض‌هایش به داور مسابقه که منجر به دریافت کارت زرد شد، گفت: سعی کردم تماشاگران را آرام کنم هیچ موقع به داوری کاری نداشته‌ام، اما احساس کرده‌ام امروز باید با داور صحبت کنم که او هم نظرش بود که به من کارت زرد بدهد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید