کد خبر : 892441

پایان اختلافات دو ستاره؛

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید به دنبال بهبود روابط خود با کریستیانو رونالدو است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه" : در ابتدای فصل و بعد از جدایی رونالدو از رئال مادرید و انتقال به یوونتوس، روابط او با باشگاه سابق خود و در راس آن سرخیو راموس تیره و تار شد و طرفین علیه یکدیگر صحبت هایی را مطرح کردند اما به نظر می رسد دوباره روابط در حال بهبود یافتن است. راموس و رونالدو با آنفالو کردن یکدیگر در اینستاگرام، نشان دادند دیگر علاقه ای به ادامه رابطه با هم ندارند و بسیاری از بازیکنان رئال مادرید در ابتدای فصل در مصاحبه هایی جداگانه مدعی شدند مشکلی بابت جدایی رونالدو وجود ندارد و آنها به راحتی قادر به پر کردن جای خالی این ستاره پرتغالی خواهند بود؛ ادعایی که البته نتایج اخیر عکس آن را اثبات می کند.
اتش بس میان راموس و کریستیانو رونالدو + عکس چند ماه قبل رونالدو در مصاحبه ای مدعی شد یوونتوس شبیه یک خانواده است و اینگونه به رئال مادرید طعنه زد اما این مصاحبه نیز از سوی سرخیو راموس بی پاسخ نماند تا اختلافات به اوج برسد.
اتش بس میان راموس و کریستیانو رونالدو + عکس اما کادنا سر مدعی شد دیروز سرخیو راموس طی تماسی با کریستیانو رونالدو، از او به خاطر اتفاقات اول فصل و واکنش بازیکنان رئال مادرید علیه ستاره پرتغالی، عذرخواهی کرد. همچنین رونالدو و راموس دوباره یکدیگر را در اینستاگرم فالو کردند تا اختلافات ابتدای فصل اینگونه حل و فصل شود. سرخیو راموس و رونالدو در کنار هم در رئال مادرید سالهایی فوق العاده را سپری کرده و یکی از درخشان ترین مقاطع تاریخ این باشگاه را رقم زدند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید