کد خبر : 893701

ژوزه مورینیو، سرمربی پرافتخار پرتغالی، مدعی شد به دنبال چالش‌های جدید است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه" : به نظر می‌رسد مورینیو طی چند ماه آتی به دنیای مربیگری باز خواهد گشت و با توجه به اینکه وی مدعی شد به دنبال قهرمانی در لیگ جدیدی است، سری آ، لیگ برتر و لالیگا مقصد او نخواهند بود و ممکن است مورینیو با تیم‌هایی بایرن مونیخ یا پاری سن ژرمن به توافق برسد.
مورینیو به بایرن مونیخ می رود
مورینیو گفت: "من فکر نمی‌کنم هنوز بتوان در مورد دوران مربیگری زیدان صحبت کرد. اما زیرو در همین دوران کوتاه نیز موفق به انجام کاری شد که پیش از این هیچکس نتوانسته بود چنین دستاوردی خلق کند؛ فتح سه لیگ قهرمانان متوالی. حالا زیدان یک گام جدید در زندگی حرفه‌ای خود پیش رو دارد دارد. زیدان باید تیمی را ساخته، او باید انتخاب کند، برخی بازیکنان را جذب کرده و برخی را به فروش برساند. زیزو باید تیمش را تمرین داده و فلسفه بازی خود را به آن‌ها نشان بدهد، اما با این حال نیز من فکر می‌کنم زیدان احتمالا بهترین سرمربی برای باشگاه رئال مادرید است. "
مورینیو در مورد مقصد احتمالی خود در آینده گفت: "نمی توانم پنهان کنم دلتنگ تمرینات روزانه هستم. هدفی در سر من وجود دارد؛ قهرمانی در لیگ پنجم و فتح یک لیگ قهرمانان دیگر با باشگاه ثالث. "
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید