کد خبر : 893992

هافبک استقلال از تصمیمی که در بازی با پرسپولیس در لحظه برای زدن ضربه چیپ پنالتی گرفته از هواداران این تیم عذرخواهی می‌کند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرورزشی: فرشید اسماعیلی در مورد اتفاقی که در صحنه پنالتی رخ داد گفت: باور کنید در یک صدم ثانیه تصمیم گرفتم و شاید بتوانم بگویم یک لحظه خون به مغزم نرسید و در یک صدم ثانیه ترجیح دادم ضربه را به صورت چیپ بزنم تا علیرضا بیرانوند نتواند مسیر توپ را بخواند.
توضیحات عامل باخت استقلال مقابل پرسپولیس
او ادامه داد: همان طوری که گفتم واقعا در یک لحظه خون به مغزم نرسید و یک تصمیم در صدم ثانیه گرفتم که باعث شد بهترین فرصت استقلال برای بازگشت به بازی از دست برود و از این بابت از همه عذر خواهی می‌کنم. باور کنید نه فقط من بلکه تمام بازیکنان تیم تلاش کردند که هواداران را خوشحال کنند و وقتی دیدم هواداران به خاطر پنالتی من با چشم گریان به خانه رفتند از ناراحتی نمی‌دانستم چه کنم و واقعا هنوز هم در شوک پنالتی هستم که از دست دادم. هافبک استقلال در پایان گفت: از وقتی که به استقلال آمدم و پیراهن این تیم بزرگ را بر تن کردم تمام تلاشم را کردم در همه بازی‌ها بهترین عملکردم را داشته باشم و حالا هم می‌گویم اگر حضور من در این تیم باعث ناراحتی هواداران می‌شود همین الان حاضرم بروم و دیگر بازی نکنم و مطمئن باشید حتی اگر تا پایان فصل هم بابت این اشتباه روی نیمکت بنشینم یک کلمه هم حرف نخواهم زد و فقط برای موفقیت استقلال بزرگ تلاش می‌کنم. فرشید اسماعیلی در مورد شکست امروز این تیمش برابر پرسپولیس هم می‌گوید: در بازی که اصلا حق ما شکست نبود شکست خوردیم و باز هم بی رحمی فوتبال رویش را به ما نشان داد. همه ما ناراحتیم و اصلا نمی‌دانیم باید چه کار کنیم، اما ما هنوز هم اختلاف زیادی با صدر جدول نداریم و قول می‌دهم که تمام تلاش‌مان را می‌کنیم در بازی‌های بعدی ۵ امتیاز عقب افتاده را جبران کنیم تا شاید بتوانیم یک جام خوش رنگ به هواداران خوب تیم‌مان هدیه کنیم. باز هم بابت اتفاق‌هایی که در این بازی افتاد عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم بتوانم روزی این اشتباه را جبران کنم و دوباره به بازیکن مورد نظر هواداران استقلال تبدیل بشوم. ضمنا فرشید اسماعیلی در گفت و گویی دیگر با سایت باشگاه استقلال اعلام کرد: در جلسه فنی قبل از بازی آقای شفر به منشا گفت: که، چون بیرانوند نحوه پنالتی زدن تو را بلد است این بازی پنالتی نزن. در صحنه پنالتی هم مهدی رحمتی حرف‌های آقای شفر را به منشا تاکید کرد و هرگز نگفت پنالتی را من بزنم.
پنالتی استقلال توسظ فرشید اسماعیلی
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید