کد خبر : 894172

سرمربی تیم فوتبال استقلال بازیکنی را که در دربی پنالتی تیمش را خراب کرد امروز نیمکت‌نشین کرد تا به این شکل این بازیکن را جریمه کند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرورزشی: سرمربی تیم فوتبال استقلال بازیکنی را که در دربی پنالتی تیمش را خراب کرد امروز نیمکت‌نشین کرد تا به این شکل این بازیکن را جریمه کند.
حواشی دیدار استقلال و سایپا
* سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، فرشید اسماعیلی، میثم تیموری، آرمین سهرابیان، امید نورافکن، رضا کریمی و سجاد آقایی نیمکت‌نشینان استقلال در مسابقه امروز هستند. * درحالی‌که فرشید باقری توسط کادر فنی تیم فوتبال استقلال از حضور در تمرینات این تیم محروم است، وی امروز در کلینیک این باشگاه اقدام به فیزیوتراپی کرد. باقری در دقیقه ۶۰ بازی با پرسپولیس دچار مصدومیت شد. * فرشاد محمدی‌مهر مدافع راست تیم استقلال بعد از مدت‌ها در ترکیب این تیم قرار گرفت. * روح‌الله باقری مهاجم گیلانی تیم استقلال بازهم در فهرست ۱۸ نفره آبی‌پوشان قرار نگرفته و شفر در این بازی هم این بازیکن را سکونشین کرده است. * سید حسین حسینی، اشکان نامداری و سید مهدی رحمتی با هم برای گرم کردن دروازه‌بان اول تیم استقلال در مسابقه امروز وارد زمین شدند. * با وجود آن‌که نام روح‌الله باقری در لیست ۱۸ نفره آبی‌پوشان نیست، اما وی با لباس گرمکن از گوشه‌ای از زمین تماشاگر مسابقه است. * وینفرد شفر هنگام کردن شاگردانش از کنار خط نظاره‌گر برنامه‌های آماده‌سازی تیمش شد که هواداران هم وی را مورد تشویق قرار دادند. او هم مثل همیشه شال آبی‌رنگ خود را به آن‌ها نشان داد. * نکته جالب توجه ترکیب امروز استقلال نیمکت‌نشینی فرشید اسماعیلی و آرمین سهرابیان نسبت به بازی گذشته است. اسماعیلی در دربی پنالتی استقلال را خراب کرد تا شفر در مسابقه امروز به نوعی این بازیکن را جریمه کند، البته فرشید باقری هم از مسابقه امروز محروم است و بدین ترتیب شفر تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کرده است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید