کد خبر : 894175

نخستین دیدار هفته بیست و چهارم هجدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه امروز بین تیم‌های استقلال و سایپا در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر: تیم فوتبال استقلال نیمه اول دیدار هفته بیست و چهارم خود برابر سایپا را در حالی با تساوی به پایان برد که هنوز نتوانسته از شوک شکست برابر پرسپولیس خارج شود و تغییرات شفر هم جواب نداد.
نتیجه دیدار استقلال و سایپا در نیمه اول
نخستین دیدار هفته بیست و چهارم هجدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه امروز بین تیم‌های استقلال و سایپا در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. استقلال که با شکست در هشتاد و نهمین دربی تهران شرایط بحرانی را تجربه کرد، برای فراموش کردن آن شکست نیاز به پیروزی در این دیدار داشت و به همین خاطر شفر تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کرد که مهمترین آن نیمکت نشینی رحمتی و حضور حسینی در ترکیب اصلی بود. با این حال آبی‌های تهران که قبل از پایان سال گذشته تیمی بانشاط و خطرناک در همه دقایق بودند، در اکثر دقایق نیمه اول دیدار برابر سایپا نشانی از استقلال خطرناک را نداشتند. اما موقعیت‌هایی را هم توانستند روی دروازه شاگردان علی دایی ایجاد کنند که دفاع خوب سایپا اجازه باز شدن دروازه را نداد. دقایق پایانی نیمه اول با حملات پرتعداد استقلال همراه بود و این تیم ارسال‌هایی از جناجین روی دروازه سایپا داشت اما در نهایت توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید