کد خبر : 894210

استیو مک منمن، هافبک انگلیسی و سابق رئال مادرید، در مورد مشکلات این باشگاه در فصلی که گذشت صحبت کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: یکی از زیباترین گل های تاریخ رئال مادرید در لیگ قهرمانان، در فینال سال 2000 و با ضربه والی مک منمن برابر والنسیا به ثمر رسید و حالا این ستاره خوش سیما معتقد است جدایی کریستیانو رونالدو و عدم خرید جانشین برای او به ضرر رئال مادرید بوده است.
جزئیات جدایی رونالدو از باشگاه رئال / جدایی رونالدو شوک بزرگی به رئال مادرید بود
مک منمن گفت: "به نظر می رسد مشکلاتی وجود داشته و من نمی دانم رونالدو در زمان جدایی از رئال مادرید چه حسی داشته است. اما زمانیکه ستاره ای مانند رونالدو را از دست داده و جانشینی برای وی خریده نمی شود، طبیعی است که مشکلاتی ایجاد شود. جدایی زین الدین زیدان نیز مانند رفتن رونالدو شوک بسیار بزرگ برای رئال مادرید بود و حالا به نظر می رسد وی در هنگام بازگشت، اختیار کل امور در بازار نقل و انتقالات را در دست گرفته است و با توجه به فتح سه لیگ قهرمانان، چنین چیزی طبیعی است.
جزئیات جدایی رونالدو از باشگاه رئال / جدایی رونالدو شوک بزرگی به رئال مادرید بود
فلورنینو پرز؟ من در مجموع طرفدار او هستم، زیرا چگونه می توان طرفدار رئیسی که تیمش در پنج سال چهار بار موفق به لیگ قهرمانان شده نبود. در ضمن پرز حالا دوباره زیدان را نیز برگردانده است. اما امسال مشکلاتی وجود داشت و وقتی رونالدو از این تیم جدا شد، جانشینی برای وی جذب نشد. اما در کل من مشکلی با پرز نداشته و همیشه در استادیوم برنابئو با او خوش و بش می کنم زیرا مدیر موفقی است."
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید