شمانیوز
کد خبر : 894274

در روزی که پرسپولیس با یک برد باارزش یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شد مهاجم نیمکت نشین این تیم مصاحبه ای عجیب را انجام داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: در روزی که پرسپولیس با یک برد باارزش یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شد مهاجم نیمکت نشین این تیم مصاحبه ای عجیب را انجام داد.
عالیشاه افشاگری خواهد کرد!
امیدعالیشاه بعد از بازی پرسپولیس برابر پیکان ، در مصاحبه اش گفت:" من از نظر بدنی وضعیت خوبی دارم اما این‌که بازی نمی‌کنم در اختیار سرمربی تیم است. حرف‌های زیادی برای گفتن دارم که در حال حاضر نمی‌خواهم با توجه به وضعیت خوبی که تیم دارد، صحبت حاشیه‌ای انجام دهم تا خدای نکرده تیم دچار حاشیه نشود. اما مطمئن باشید به موقع حرف‌های شنیدنی خواهم داشت و حرف‌هایی می‌زنم که خیلی چیزها مشخص شود. اما در حال حاضر به خاطر وضعیت تیم صحبتی نمی‌کنم تا آرامش پرسپولیس خراب نشود. ما بازی‌های مهمی در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر داریم و نمی‌خواهم با صحبت‌هایم تیم‌ را دچار حاشیه کنم اما حرفی باشد آن‌ها را انشالله در آینده مطرح خواهم کرد.» او چه می خواهد بگوید؟ واقعا عالیشاه چه حرف های شنیدنی دارد؟ او بی شک از اینکه نیمکت نشین شده و در دوبازی اخیر پرسپولیس حتی یک دقیقه هم بازی نکرده ناراحت است و در این باره می خواهد حرف هایی بزند اما به نظر می رسد که این مهاجم سرعتی و تکنیکی بدترین زمان را برای انجام چنین مصاحبه ای انتخاب کرده است. همانطور که خود عالیشاه می گوید پرسپولیس اینروزها شرایط خوبی دارد، دربی را برده و با پیروزی برابر پیکان صدرنشینی اش را تثبیت کرده است . از طرف دیگر بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شده بودند روز به روز هماهنگ تر شده و پرسپولیس شرایط بهتری پیدا کرده است. اما با حضور ترابی و سروش و بودیمیر عملا رقابت برای حضور در ترکیب پرسپولیس مشکل شده است به طوری که خود رفیعی ، یا سیامک نعمتی و حتی بشار رسن برخی بازی ها را باید از روی نیمکت تماشا کنند. با این وجود عالیشاه که در این فصل 6 پاس گل به همبازیانش داده و یک گل هم برای پرسپولیس زده است خودش را محق می داند که بازی کند.
عالیشاه افشاگری خواهد کرد!
تجربه را تجربه نکن مهاجم و وینگر سرعتی پرسپولیس اما در بدترین زمان ممکن کاری را انجام داد که تا قبل از این شکست خورده بود. برانکو در حال حاضر و با توجه به تداوم موفقیت های پرسپولیس در اوج قدرت و محبوبیت قرار دارد و هواداران این تیم کاملا این فلسفه را به عنوان یکی از اصول موفقیت تیم پذیرفته اند که :" هرچه برانکو بگوید" . در چنین زمانی مصاحبه ای که غیرمستقیم به پایه های مدیریت و ریاست برانکو چنگ بزند نه تنها اثرگذار نخواهد بود که می تواند تاثیرمنفی برای عالیشاه داشته باشد. اصلا بخشی از موفقیتی که امروز پرسپولیس و برانکو دارند به خاطر همین اقتداری است که او در برابر رفتارهای خارج از چارچوب تیمی نشاند داده ودر برابر بازیکنانی که روی سکوها و فضای مجازی محبوبیت زیادی هم داشتند به پیروزی رسیده است. امیدعالیشاه اما تجربه ناموفق گذشته را آن هم در بدترین زمان تکرار کرده است. نکته قابل توجه اما این است که دفعه قبل که عالیشاه به خاطر کمتر بازی کردن در پرسپولیس تصمیم گرفت به سربازی برود ، به هیچ وجه روزهای خوبی را سپری نکرد و تقریبا یک سال بدون بازی کردن از سطح اول فوتبال دور بود. او اما در بازگشت به پرسپولیس و در تیم برانکو بازهم همان بازیکن تاثیرگذار شد و در این فصل 6 پاس گل به همتیمی هایش داد. با این حال اما انگار شماره 2 پرسپولیس بازهم از نیمکت نشینی و بازی نکردن حوصله اش سر رفته اما این بازهم می تواند به ضررش تمام شود. مصاحبه در روزهای موفقیت تیم و در آستانه بازی در لیگ قهرمانان بی تردید عالیشاه را بیش از پیش از ترکیب اصلی تیم دور خواهد کرد. برانکو در این سال های حضورش در پرسپولیس نشان داده که حتی در سخت ترین شرایط دربرابر چنین رفتارهای انعطاف به خرج نمی دهد. حالا این سوال می ماند که آیا این مصاحبه عجیب به ضرر عالیشاه تمام خواهد شد؟ باید دید برانکو چه تصمیمی درباره بهترین پاس گل دهنده تیمش خواهد گرفت.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید