کد خبر : 894389

مدافع جنگجوی پرسپولیسی‌ها امروز به دلیل مصدومیتی که داشت از طرف کادرفنی اجازه تمرین پیدا نکرد تا قبل از بازی با الاهلی به شرایط مسابقه برسد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: مدافع جنگجوی پرسپولیسی‌ها امروز به دلیل مصدومیتی که داشت از طرف کادرفنی اجازه تمرین پیدا نکرد تا قبل از بازی با الاهلی به شرایط مسابقه برسد. تمرین نکردن شجاع خلیل زاده به دلیل مصدومیت باعث نگرانی سرخپوشان قبل از بازی حساس لیگ قهرمانان برابر الاهلی عربستان شده است. مدافع شماره ۳ پرسپولیس در این رابطه گفت: «از ناحیه زانو دردی دارم که دو هفته است آن را تحمل می‌کنم.»
آخرین وضعیت خلیل زاده از مصدومیتش در آستانه دیدار با الاهلی + فیلم
او افزود: «امروز، اما با صلاحدید کادرفنی تمرین نکردم، اما امیدوارم بتوانم برابر الاهلی به میدان بروم.» شجاع درباره شرایط پرسپولیس در روز‌های بعد از دربی و صدرنشینی این تیم گفت: «روحیه تیم عالی است. بعد از برد دربی همیشه تیم از نظر روحی شرایط خوبی پیدا می‌کند. خداراشکر توانستیم بازی با پیکان را هم ببریم و خودمان را در صدر جدول حفظ کردیم.» مدافع جنگجوی سرخ‌ها در ادامه گفت: «ما برای قهرمانی می‌جنگیم، اما تیم‌های خوب دیگری هم در کورس هستند. تراکتور، سپاهان و استقلال حریفانی جدی در راه قهرمانی هستند، اما امیدوارم امسال برای ما همراه با قهرمانی باشد.»
دانلود
او همچنین درباره بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: «بازی با الاهلی به شکلی است که حتما باید در آن پیروز شویم. هواداران دعایمان کنند که انشالله بتوانیم با پیروزی شرایطمان را در جدول بهتر کنیم.» خلیل زاده در بخش دیگری از صحبت هایش بااشاره به داوری‌ها هم گفت: «اگر دقت کنید همیشه اشتباهات وجود دارد. داور بازی پرسپولیس و الاهلی قبلا قضاوت خوبی برای ما نداشت، اما اینبار امیدوارم قضاوتش عادلانه باشد و ما در یک بازی جوانمردانه به برتری دست پیدا کنیم.»
حجم ویدیو: 7.95M | مدت زمان ویدیو: 00:01:36
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید