کد خبر : 894495

تیم فوتبال پرسپولیس ساعاتی پیش بدون هیچ حاشیه و سر و صدایی، تهران را به مقصد امارات ترک کرد تا مهیای دیدار مقابل الاهلی عربستان شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی : بعد از اخراج بازیکنان پرحاشیه و معترضی، چون پیام صادقیان، فرناندو گابریل، رامین رضاییان، محسن مسلمان و... این طور تصور می‌شد که همه بازیکنان تیم، از اعتراض به کادرفنی یا حاشیه سازی برای تیم عبرت گرفته اند و دیگر به برانکو اعتراض نمی‌کنند، زیرا می‌دانند پاسخ هر اعتراض، اخراج از تیم است.
عالیشاه مثل مسلمان و طارمی از پرسپولیس جدا می شود
با این حال، امید عالیشاه به علت نیمکت نشینی در دیدار مقابل پیکان اعتراض کرد و به همین علت، وارد لیست بازیکنان مورد غضب برانکو شد. امید، سفر به امارات و شانس بازی مقابل الاهلی عربستان را از دست داد و شاید در سایر بازی‌های این فصل نیز، جایی در ترکیب تیمش نداشته باشد آن هم در حالی که حداقل این بازیکن به خاطر اتفاقاتی که طی سه فصل گذشته تجربه کرده، نباید با برانکو درمی افتاد.
حالا که عالیشاه درس عبرت نگرفته، در واقع برای سایر بازیکنان درس عبرت شد، زیرا پس از کنار گذاشتن عالیشاه از لیست پرسپولیس، صدای اعتراض باقی بازیکنان نیز قطع شد و سکوت جالبی در اردوی سرخپوشان حکمفرما شده است، زیرا بازیکنان می‌دانند در صورت کوچک‌ترین اعتراض، سرنوشت شان، خط خوردن از لیست بازی‌ها و در نهایت اجبار به جدا شدن از پرسپولیس است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید