کد خبر : 894520

با وجود صندلی‌گذاری طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان، تماشاگران سپاهان تا کنون به طبقه دوم راه پیدا نکرده اند و این طبقه مورد بهره‌برداری قرار نگرفته است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از "ورزش سه" : صبح امروز جلسه‌ای با حضور معاونت سیاسی امنیتی استانداری اصفهان و رئیس کمیسیون ورزش استان به همراه مدیران باشگاه سپاهان، نمایندگان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان، شرکت فولاد مبارکه، یگان ویژه، هیئت فوتبال استان، سپاه پاسداران، دفتر فنی استانداری اصفهان و ... در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار شد تا درباره استفاده از طبقه دوم این ورزشگاه در دیدار روز جمعه تیم‌های سپاهان اصفهان و استقلال تهران تصمیم‌گیری شود.
نقش جهان با استقلال افتتاح می شود مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره نتیجه این نشست اظهار داشت: خوشبختانه امکانات خوبی در ورزشگاه نقش‌جهان فراهم شده است و ان‌شاءالله روز جمعه و در دیدار با استقلال می‌توانیم از طبقه دوم این ورزشگاه هم استفاده کنیم. مسعود تابش در پاسخ به اینکه این تصمیم نهایی است و یا شورای تأمین استان باید در این خصوص اظهارنظر قطعی کند، گفت: تمام عوامل ذی‌ربط از جمله مسئولان شورای تأمین در جلسه امروز حضور داشتند و این تصمیم قطعی است. وی ادامه داد: ضمن اینکه تا بعدازظهر امروز مجوز کتبی استفاده از طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان نیز صادر می‌شود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید