کد خبر : 894929

برد استقلال مقابل الهلال عربستان باعث خوشحالی هواداران و پیشکسوتان این تیم شد و آن‌ها از زیر فشار شکست در دربی خلاص شدند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی : سیروس دین محمدی کاپیتان و مربی پیشین استقلال در خصوص پیروزی مقابل الهلال گفت: «استقلال در همان ابتدای بازی توانست فشار زیادی روی حریف بیاورد و روی حرفه‌ای گری، با دو ارسال موفق به رقم زدن دو گل شد. تیم حرفه ای، یعنی همین. تیمی که بتواند با کمترین حمله، به گل برسد و خودش را در همان نیمه اول، از رقیب، جلو بیندازد. استقلال مرا به یاد تیم‌های حرفه‌ای انداخت که مشخص است برای کسب پیروزی به زمین می‌روند.»
استقلال هوشمند و حرفه ای است
او اضافه کرد: «خیلی‌ها فکر می‌کردند استقلال از الهلال ترس و واهمه‌ای دارد، اما به خاطر دو پیروزی فصل قبل، دیدید که این الهلال بود که از استقلال می‌ترسید و به همین ترس خود نیز باخت. آن‌ها شاید فشار زیادی روی دروازه استقلال ایجاد کردند و در دقایق بیشتری صاحب توپ و میدان بودند، اما استقلال هوشمندانه بازی کرد و در نهایت به پیروزی رسید. این برد، به همه ما چسبید به خصوص که در شرایط سخت و دشواری برای استقلال به دست آمد. البته باید بگویم که در نیمه دوم، انتظارات از استقلال بیشتر بود، ولی به هر حال کسب برد تحت هر شرایطی در آسیا و مقابل نمایندگان عربستانی، شیرین و دلپذیر است.»
دین محمدی در نهایت گفت: «امیدوارم با کسب این برد، شرایط روحی و روانی بازیکنان استقلال بهبود پیدا کرده و بتوانند در ادامه فصل، عملکرد بهتری داشته باشند. هنوز کار استقلال در آسیا و لیگ برتر تمام نشده و باید با کسب برد‌های بیشتر، به سمت موفقیت حرکت کنند. استقلال نباید درجا بزند، زیرا در لیگ همچنان شانس قهرمانی و یا کسب سهمیه آسیا را دارد و در لیگ قهرمانان آسیا نیز باید به شرایط بهتری برسد.»
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید