کد خبر : 894957

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ امروز تمرینات خود را برای دیدار با سپاهان اصفهان در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از سایت نود: تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ امروز تمرینات خود را برای دیدار با سپاهان اصفهان در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار کرد.
آخرین وضعیت از مصدومان استقلال در آستانه دیدار با سپاهان
* پیش از شروع تمرین مهدی قائدی نزد شفر رفت و ضمن عذر‌خواهی از سرمربی استقلال تمرینات خود را با این تیم استارت زد. * در ابتدای تمرین امروز شفر بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آن‌ها به صحبت پرداخت. در ادامه بازیکنان به ۲ گروه تقسیم شدند که گروه اول زیر نظر طاهری و کولی به کار‌های تاکتیکی پرداختند و گروه دوم که بازیکنان اصلی دیدار مقابل الهلال بودند زیر نظر فیلیپ به تمرین اختصاصی مشغول شدند. * طارق همام و ووریا غفوری بعد از غیبت در چند دیدار استقلال در تمرین امروز آبی پوشان شرکت کردند. این بازیکنان امروز تمرینات اختصاصی انجام دادند و بعید است به دیدار با سپاهان برسند. *محسن کریمی به علت مصدومیت در تمرین امروز حضور نداشت. *روزبه چشمی که به دیدار با الهلال نرسیده بود صبح امروز در کلینیک استقلال فیزیوتراپی کرد و در تمرین نوبت عصر حاضر شد. * با توجه به اینکه استقلالی‌ها شب گذشته به تهران برگشتند و تنها با یک تمرین سنگین می‌توانند خود را آماده بازی با سپاهان کنند آبی پوشان در ۲ گروه تمرین کردند. تمرین بازیکنان نیمکت نشین استقلال برابر الهلال زودتر به پایان رسید و بازیکنان اصلی استقلال برابر الهلال هم اکنون به تنیس فوتبال پرداختند. *مهدی رحمتی به دلیل حضور در کلینیک در این تمرین حضور نداشت. او از ناحیه گردن مصدوم شده است. *تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین خود را قبل از سفر به اصفهان برگزار خواهد کرد و سپس راهی اصفهان خواهد شد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید