کد خبر : 895039

استقلال فارغ از برد مقابل الهلال، حالا باید به فکر برگزاری دو دیدار بعدی اش در لیگ برتر باشد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی : استقلال در دو دیدار بعدی‌اش اگر نتواند هر دو را با برد پشت سر بگذارد قطعاً بخت کسب سهمیه از لیگ برتر هجدهم را نیز از دست خواهد داد. گرچه عکس آن هم ممکن است و استقلال می‌تواند ظرف این ۶ هفته از هیچ، یک رؤیای باورنکردنی بسازد.
سنگری به اسم نقش‌جهان! مصاف با سپاهان در اصفهان مهم‌ترین دیدار دور برگشت استقلال از مجموع ۶ بازی باقی‌مانده تا پایان فصل این تیم است و پس از آن تیم شفر باید در تهران منتظر دیدار با ماشین‌سازی تبریز باشد. سپاهانی‌ها با اتکا به سکو‌های ورزشگاه نقش‌جهان به شدت معتقدند در سنگر بزرگی که برای تیم‌شان در اصفهان تدارک دیده‌اند هر تیمی را متوقف می‌کنند.
سدی با نسبت برادری تراکتور! تیمی که مالکیتش به مالک باشگاه تراکتورسازی نسبت داده می‌شود و قطعاً برای متوقف کردن این رقیب بالای جدولی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. مسابقه اول با سپاهان جمعه ۲۳ فروردین و دیدار با ماشین‌سازی چهارشنبه ۲۸ فروردین انجام خواهد شد.
استقلال و رویای صعود از گروه مرگ با شفر
پدیده و فکر آسیایی شدن! شاگردان شفر پس از این دو دیدار بار دیگر به آسیا برگشته و پس از حدود ۹ روز باید یک بازی حساس دیگر مقابل پدیده خراسان برگزار کنند. تیمی که جزو مدعیان کسب سهمیه است و برای رسیدن به لیگ قهرمانان هرگز به بازی برگشت با استقلال آن هم در مشهد به چشم یک بازی معمولی نگاه نمی‌کنند.
استقلال خوزستان سقوطی! چهارمین دیدار استقلال پیش از رسیدن به پایان لیگ می‌تواند حکم خطرناک‌ترین دیدار برای شفر و تیمش را داشته باشد. استقلال خوزستان قطعاً به دسته پایین‌تر سقوط کرده و می‌تواند بازیکنان استقلال تهران را فریب بدهد که بازی آسانی برای این تیم رقم خواهد زد.
آبادان گرم با چاشنی بقا! استقلال ۲۱ اردیبهشت در آبادان با صنعت‌نفت مصاف خواهد داد. قطعاً تا آن زمان تکلیف این تیم برای دستیابی به سهمیه آسیایی ۲۰۲۰ روشن شده است ولی فارغ از قهرمانی در لیگ یا سهمیه آسیایی استقلال باید برای دیدار بعدی اش با العین مراقب سلامت بازیکنان تیمش هم باشد. فوتبال در گرمای رو به خرداد آبادان مقابل تیمی که برای بقا نیاز به امتیاز دارد آسان نخواهد بود!
سپیدرود حیثیتی! سپیدرود رشت در آخرین بازی این فصل در تهران مهمان استقلال است. حساسیت این دیدار قطعاً با کسب نتایج و امتیازات هفته‌های پیش از آن تنها در همان برهه قابل متر کردن است و از امروز نمی‌توان درباره آن دیدار پیش‌بینی خاصی کرد گرچه سپیدرود در محدوده سقوط است و انگیزه‌های زیادی در استادیوم آزادی با نادر دست‌نشان خواهد داشت.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید