کد خبر : 895053

کاسیمیرو:

ستاره برزیلی، ورود پل پوگبا و ادن هازارد به رئال مادرید را اتفاقی خوب برای باشگاه می‌داند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، رئال پس از یک فصل فاجعه بار، در صدد تقویت خود برای فصل بعد است. گفته می‌شود که ادن هازارد و پل پوگبا جدی‌ترین گزینه‌های رئال در نقل و انتقالات تابستانی هستند؛ هرچند که رقم انتقال هر دو بازیکن بالا خواهد بود کاسیمیرو، هافبک دفاعی برزیلی رئال در رابطه با این شایعات گفت: «در رئال باید بهترین‌های دنیا حضور داشته باشند. البته در نهایت سران باشگاه تصمیم می‌گیرند چه بازیکنانی را به خدمت بگیرند. هازارد و پوگبا دو بازیکن بسیار بزرگ هستند و شایستگی لازم برای پوشیدن پیراهن رئال را دارند.
هازارد و پوگبا از همیشه به رئال مادرید نزدیک تر هستند
پوگبا بازیکنی چند پسته است و حضور او تداخلی در کار بازیکنی ایجاد نمی‌کند. او بازیکن بزرگی است و می‌تواند به خوبی خودش را با هر تیمی وفق دهد. اگر او و هازارد به رئال بیایند، به آن‌ها خوش آمد خواهیم گفت. در‌های رئال به روی هر دو باز است، اما پوگبا بازیکن یونایتد است و هازارد هم بازیکن چلسی و باید به این قضیه احترام گذاشت.»
هازارد و پوگبا از همیشه به رئال مادرید نزدیک تر هستند
کاسیمیرو در مورد شایعات علاقه رئال به نیمار نیز گفت: «این را باید از رئیس باشگاه بپرسید. نیمار فوتبالیست بسیار بزرگی است. او بازیکنی غیر قابل بحث است و می‌تواند در هر تیم بزرگی بازی کند، اما در هر صورت او الان برای پی اس جی بازی می‌کند.»
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید