کد خبر : 895091

ادن هازارد، ستاره چلسی در جدیدترین مصاحبه خود از اظهارنظر مستقیم درباره آینده‌اش در این باشگاه لندنی خودداری کرده، ولی می‌گوید از بازگشت زین‌الدین زیدان به رئال مادرید خوشحال است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، درحالیکه مدتی است شایعات درباره انتقال ادن هازارد به رئال مادرید بسیار داغ شده، ستاره باشگاه چلسی در جدیدترین مصاحبه‌اش با اینکه از اظهارنظر مستقیم درباره آینده خود در این باشگاه لندنی خودداری کرد، ولی با تمجید از زین‌الدین زیدان، از بازگشت او به رئال مادرید ابراز خوشحالی کرد تا بار دیگر به صدر اخبار رسانه‌ها راه یابد. هازارد با اعلام اینکه هنوز یک ماه دیگر از حضورش در چلسی باقی مانده می‌گوید از اینکه می‌بیند اسطوره‌ای مثل زیدان به رئال مادرید بازگشته خوشحال است و بازگشت او را برای فوتبال و هواداران رئال اتفاق مثبتی می‌داند.
تمجید جالب هازارد از زیدان
هازارد در این مصاحبه گفت:" من بازیکن رئال مادرید نیستم، ولی به عنوان یکی از هواداران زین‌الدین زیدان از اینکه به باشگاه رئال بازگشته خوشحالم. چون فوتبال به زیدان احتیاج دارد. این هم برای رئال اتفاق خوبی است و هم برای هواداران رئال". ستاره بلژیکی چلسی در ادامه گفت:"، اما بازگشت زیدان به رئال برای تیم‌های دیگر خبر خوبی نیست. چرا که رئال با زیدان پیروزی‌های خیلی زیادی بدست آورده و از این به بعد کار برای تیم‌هایی که مقابل رئال قرار می‌گیرند به مراتب دشوارتر است". هازارد در پاسخ به سوالی درباره آینده‌اش در چلسی گفت:" در حال حاضر نمی‌خواهم درباره آینده‌ام صحبت کنم. شایعات زیادی درباره من مطرح شده، ولی هنوز یک ماه از حضور من در چلسی باقی مانده".
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید