کد خبر : 895092

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که این تیم شانس اول قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی، ادموند بزیک با اشاره به پیروزی پرسپولیس برابر الاهلی عربستان گفت: در این بازی گل زودهنگام پرسپولیس باعث شد که این تیم با شرایط خوبی بازی را ادامه دهد و این گل در نهایت به سود پرسپولیس تمام شد. گاهی اوقات در بعضی از بازی‌ها فقط گرفتن سه امتیاز مهم است که می‌توان به بازی با استقلال یا همین بازی با الاهلی اشاره کرد. در چنین بازی‌هایی امتیاز گرفتن از سبک بازی مهم‌تر است هر چند که پرسپولیس در زمین مسابقه معمولاً نمایشی تماشاگرپسند دارد.
پرسپولیس قهرمان لیگ می شود
وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند پرسپولیس به دلیل فشردگی مسابقات کار سختی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد و شاید تراکتورسازی و سپاهان از این موضوع به سود خودشان استفاده کنند، عنوان کرد: پرسپولیس یک روند بسیار خوب را از یک ماه پیش شروع کرد و می‌تواند با ادامه همین روند قهرمان شود. قبول دارم که فوتبال ایران امکانات لازم را برای ریکاوری ندارد، ولی مسئله مهم این است که پرسپولیس از لحاظ مهره هم شرایط خوبی دارد. قهرمان شدن در لیگ امسال به دلیل فشردگی مسابقات سخت است، ولی من پرسپولیس را شانس اول می‌دانم.
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: پرسپولیس چهار سال است که به صورت مداوم در بالای جدول قرار دارد و در سال‌های اخیر هیچ تیمی نبوده است که شرایط پرسپولیس را داشته باشد. این موضوع بسیار باارزش است و هر اتفاقی در پایان فصل رخ دهد، قطعاً باید پذیرفت که پرسپولیس تیم شایسته‌ای است.
بزیک در پایان در مورد برخی انتقاد‌ها از سبک بازی بودیمیر و خرید این بازیکن تصریح کرد: رسانه‌ها، خبرنگاران و پیشکسوتان با روش‌های مختلف تمرینات و بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنند. فکر می‌کنم برانکو بهترین نفری است که می‌تواند در مورد جذب این بازیکن و دلایل حضور بودیمیر در پرسپولیس حرف بزند. اعتقاد من این است که بودیمیر به کار تیمی پرسپولیس کمک می‌کند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید