کد خبر : 895189

هافبک اهل کشور افریقای جنوبی آبی پوشان شب گذشته چهارمین گل خود را در لیگ برتر برای این تیم زد تا در کنار وریا غفوری بهترین گلزن فصل آبی پوشان باشد.

به گزارش خبرنگاشمانیوز و به نقل از مهر: آیاندا پاتوسی با گلی که به تیم سپاهان زد، بهترین و تاثیرگذارترین بازیکن فصل استقلال شد.
بهترین بازیکن این فصل استقلال مشخص شد + عکس
هافبک اهل کشور افریقای جنوبی آبی پوشان شب گذشته چهارمین گل خود را در لیگ برتر برای این تیم زد تا در کنار وریا غفوری بهترین گلزن فصل آبی پوشان باشد. پاتوسی پیش از این ۳ بار هم در لیگ برتر برای استقلال پاس گل داده بود تا از این حیث نیز در کنار غفوری قرار گیرد.
بهترین بازیکن این فصل استقلال مشخص شد + عکس
در پایان هفته بیست و پنجم وریا غفوری و آیاندا پاتوسی هر کدام با ۴ گل و ۳ پاس گل تأثیرگذار‌ترین و امتیازآورترین بازیکنان این تیم هستند. این در حالی است که غفوری ۱۵۳۸ و پاتوسی ۶۹۱ دقیقه در لیگ برتر برای این تیم به میدان رفته‌اند. سومین بازیکن تأثیرگذار استقلال هم یک بازیکن مغضوب و محروم به نام فرشید باقری است. باقری که بعد از اتفاقات دربی با محرومیت از سوی باشگاه استقلال مواجه شده است، با ۳ گل و ۴ پاس گل سومین بازیکن تأثیرگذار استقلال است. با احتساب عملکرد بازیکنان استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، پاتوسی با ۴ گل و ۵ پاس گل بهترین بازیکن این فصل آبی پوشان است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید