کد خبر : 895591

سرمربی استقلال می‌گوید: بابت سه امتیازی که در یک بازی سخت برابر سپاهان گرفتیم خوشحال بودم.

به گزارش خبرنگار شمانیوزبه نقل از خبرورزشی : استقلال موفق شد در اصفهان با گل دقیقه ۹۷ آیاندا پاتوسی از سد سپاهان بگذرد. پس از این پیروزی کادرفنی آبی‌ها به همراه بازیکنان به خوشحالی پرداختند. پس از این اتفاق امیر قلعه نویی در طعنه به خوشحالی استقلالی‌ها گفت:این برد‌هایی که برای شما آرزوست برای ما خاطره ست.
جواب تند شفر به صحبت های قلعه نویی
وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار برابر ماشین سازی به نوعی جواب قلعه نویی را داده و گفت: «اگر کسی راجع به خوشحالی من گلایه کرد، این را می‌دانیم که کارمان را درست انجام می‌دهیم و مسیر درست را طی می‌کنیم. آیا می‌دانستید ما چه مشکلاتی داشتیم و چه بازی سختی مقابل سپاهان داشتیم؟ ما یک گل زدیم که داور آن را نپذیرفت که مشکلی نیست. ما در دقیقه ۹۷ یک گل زیبا و تک ضرب به ثمر رساندیم. می‌دانستم این بازی را بردیم، ولی آن گل مانند نمک سوپ بود. آن احساسی بود که همه کادر فنی داشتند و فوق‌العاده بود. فوتبال همین است. در اصفهان خارج از هتل حدود ۳۰۰-۴۰۰ هوادار حضور داشتند که خیلی مثبت صحبت می‌کردند.
شاید خیلی از بازیکنان قبل از بازی نتوانستند راحت بخوابند، زیرا هواداران بیرون از هتل بودند. ما به خاطر این هواداران جنگیدیم. وقتی می‌گویند چرا آنقدر خوشحالی کرد، شاید در جریان عشق ما و هواداران نبودند. خیلی‌ها هم بودند که با هواداران سلفی می‌گرفتند و مشخص بود که باید خوشحالی کنیم. بابت سه امتیازی که در یک بازی سخت گرفتیم خوشحال بودم.»
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید