کد خبر : 895873

هیات مدیره ذوبی‌ها موافق با تمدید قرارداد

نتایج خوب ذوبی‌ها در لیگ برتر و در لیگ قهرمانان آسیا باعث خواهد شد تا احتمال همکاری این تیم با علیرضا منصوریان ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، نتایج خوب ذوبی‌ها در ماه‌های اخیر که به همراه سرمربی جدید این تیم به دست آمد به احتمال فراوان باز هم علیرضا منصوریان را در صدر کادرفنی این تیم نگه خواهد داشت. اتفاقی که پس از پایان بازی‌های لیگ نتیجه نهایی درباره آن اعلام خواهد شد. این اتفاق در حالی می‌افتد که ذوبی‌ها پس از آزمون و خطا‌های اولیه در شروع کار منصوریان با این تیم، در ۱۱ دیدار اخیر خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شکستی نپذیرفته و پس از هر دیدار با امتیاز زمین را ترک می‌کند.
منصوریان با ذوب اهن تمدید می کند سخنگوی ذوبی‌ها که معتقد است نتیجه گیری این تیم در زمان حضور منصوریان کاملا متفاوت با قبل شده است درباره ادامه همکاری این باشگاه با این سرمربی گفت: با حضور علیرضا منصوریان کیفیت تیم بالا رفته است و اعضای هیئت مدیره باشگاه هم با وی کاملاً موافق هستند و کل اعضا او را صد در صد تأیید می‌کنند. او ادامه داد: قرارداد منصوریان با باشگاه تا پایان این فصل است و نظر اعضای هیئت مدیره باشگاه برای تمدید قرارداد او بسیار مهم است. اتفاقی که در نهایت در پایان فصل و اتمام قرارداد او با باشگاه، از سوی طرفین درباره آن تصمیم گیری می‌شود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید