کد خبر : 895888

امید نورافکن درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته بیست‌وششم لیگ برتر اظهار داشت: خداراشکر که بازی خوبی انجام دادیم، هر چند که شرایط بازی سخت شده بود، اما با گل مهدی قائدی توانستیم به برد مهمی دست پیدا کنیم.

به گزاترش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرآنلاین: مید نورافکن، هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: به دلیل شرایطی که دربازی با ماشین‌سازی وجود داشت، کارت گرفتم و اخراج شدم.
جزئیات اخراج نورافکن از زمین
امید نورافکن درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته بیست‌وششم لیگ برتر اظهار داشت: خداراشکر که بازی خوبی انجام دادیم، هر چند که شرایط بازی سخت شده بود، اما با گل مهدی قائدی توانستیم به برد مهمی دست پیدا کنیم. او در خصوص شانس قهرمانی استقلال در این فصل تصریح کرد: در بازی‌هایی بوده که اشتباهاتی داشتیم و امتیاز از دست دادیم، اما در چند دیدار اخیر خوب نتیجه گرفتیم. ما تا روز آخر دنبال برد هستیم و امیدوارم اتفاقاتی بیفتد که باعث خوشحالی هواداران‌مان شود. هافبک تیم فوتبال استقلال ادامه داد: بازی‌های سختی در پیش داریم، از الان هم به بازی برگشت با الهلال عربستان فکر می‌کنیم. در آسیا باید تلاش کنیم از گروه‌مان صعود کنیم. نورافکن در واکنش به اخراجش از بازی با ماشین‌سازی و غیبت در دیدار با پدیده خاطرنشان کرد: قطعا بازیکنانی داریم که به جای من بازی کنند، اما من به خاطر شرایط بازی اخطار گرفتم. در یکی، دو صحنه برای تیم حریف موقعیت ضدحمله پیش آمد و به دلیل شرایطی که دربازی وجود داشت، کارت گرفتم و اخراج شدم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید