کد خبر : 895964

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از سفر به امارات در شرایطی برگزار شد که علی کریمی با آبی‌پوشان تمرین نکرد و فرهاد مجیدی در این تمرین غایب بود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرورزشی: آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال پیش از سفر به کشور امارات از ساعت ۱۱ امروز در زمین ورزشگاه نفت تهرانسر برگزار شد. این تمرین با حضور اهالی رسانه و حدود ۵۰ تماشاگر زیر نظر کادر فنی آبی‌پوشان پیگیری شد.
دلیل نگرانی شفر برای دیدار با الهلال عربستان مشخص شد
* روح‌الله باقری، الهیار صیادمنش، محسن کریمی، به دلیل مصدومیت در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشتند. فرشید اسماعیلی صبح امروز جراحی کرد و او هم غایب تمرین بود ضمن آنکه فرشید باقری دیگر بازیکنی است که به دلیل محرومیت انضباطی نمی‌تواند آبی‌پوشان را در سفر به امارات همراهی کند.
* علی کریمی هافبک تیم استقلال امروز در محل برگزاری تمرین تمیش شرکت کرد، اما اصلاً وارد زمین نشد و با آبی‌پوشان تمرین نکرد. کریمی با تیم استقلال به امارات سفر خواهد کرد.
* فرهاد مجیدی مربی تیم استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشت.
* پیش از شروع تمرین شفر شاگردانش را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آن‌ها به گفتگو پرداخت. سرمربی تیم استقلال با وریا غفوری شوخی می‌کرد و مدافع آبی‌پوشان که بعد از هفته‌ها مهیای حضور در میادین شده در جمع بازیکنان با چهره‌ای خندان حاضر شد و از سرمربی تیمش تشکر کرد. بعد از صحبت‌های شفر بازیکنان در اختیار مربی بدنساز قرار گرفته و برنامه‌های تمرینی خود را آغاز کردند.
* طارق همام هافبک عراقی تیم استقلال که او هم مثل غفوری به شرایط مسابقه رسیده است در تمرین امروز تیمش حضور داشت و پیش از شروع تمرین مهدی قائدی را روی دوش خود قرار داد که این موضوع مورد توجه عکاسان حاضر در تمرین قرار گرفت.
* هنگامی که تمرین تاکتیکی آغاز نشده بود پژمان منتظری با بازیکنان خارجی استقلال شوخی می‌کرد و برای دقایقی با توپ سر به سر گادوین منشا گذاشته که مهاجم سیه‌چرده استقلال هم با چهره‌ای اخمو پاسخ شوخی‌های منتظری را داد. * در اواسط تمرین امروز وینفرد شفر، پژمان منتظری را کنار کشید و در حالی که برگه‌ای در دست داشت نکاتی را با مدافع تیمش در میان گذاشت.
* اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال در گوشه‌ای در زمین نظاره‌گر تمرین امروز تیمش بود و هماهنگی‌های سفر به امارات را انجام می‌داد.
بازیکنان تیم استقلال قرار است بعد از پایان تمرین امروز و صرف نهار راهی فرودگاه شده و به امارات سفر کنند. در این سفر بیژن طاهری مربی آبی‌پوشان غایب خواهد بود.
تیم فوتبال استقلال روز سه‌شنبه در ابوظبی به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید