کد خبر : 896047

شایعه شده اللهیار صیادمنش از خارج پیشنهاد دارد و باشگاه استقلال دنبال آن است که مهاجم ۱۹ ساله اش را به بهترین و بالاترین پیشنهاد بفروشد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی، این روز‌ها و پس از اینکه باز هم وینفرد شفر از اللهیار صیادمنش به عنوان الماس استقلال و بازیکنی که می‌تواند ۵، ۶ میلیون دلار ارزش افزوده برای باشگاه داشته باشد، حرف زده است شایعه شده این بازیکن از خارج پیشنهاد دارد و باشگاه دنبال آن است که مهاجم ۱۹ ساله اش را به بهترین و بالاترین پیشنهاد بفروشد. در این باره تماسی با اللهیار داشتیم که این بازیکن به خبرورزشی گفت: «پیشنهاد‌هایی وجود دارد، ولی همگی در حد حرف است و من اصلاً در جریان ریز مسائل نیستم. باشگاه در این ارتباط تصمیم می‌گیرد و من فقط به تمرینات و مسابقات استقلال فکر می‌کنم. ما بازی‌های مهمی در پیش داریم و امیدوارم هرچه زودتر بتوانم به شرایط بازی برسم و به تیم کمک کنم».
صیادمنش : در استقلال می مانم
در همین باره از اللهیار سؤال کردیم گفته می‌شود یک تیم از ترکیهدرصدد به خدمت گرفتن او است، می‌تواند اسم تیمش را با ما در میان بگذارد یا نه، که گفت: «تا جایی که اطلاع دارم این پیشنهاد فقط از ترکیه نیست و ظاهراً آفر‌هایی هم از لیگ هلند و بلژیک به باشگاه رسیده، ولی باز تأکید می‌کنم که من در این‌باره دخالت نمی‌کنم و باشگاه تصمیم نهایی را می‌گیرد».
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید