کد خبر : 896092

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:جدایی بازیکنانی مثل رحمتی و صیادمنش و همچنین سرمربی تیم استقلال کذب محض است و این مسائل تنها از سوی افرادی مطرح می‌شود که موفقیت استقلال را نمی‌خواهند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:جدایی بازیکنانی مثل رحمتی و صیادمنش و همچنین سرمربی تیم استقلال کذب محض است و این مسائل تنها از سوی افرادی مطرح می‌شود که موفقیت استقلال را نمی‌خواهند.
جزئیات حضور مهدی رحمتی و صیادمنش در استقلال
امیر حسین فتحی در خصوص شایعاتی که پیرامون جدایی برخی از بازیکنان استقلال از جمله پیوستن اللهیار صیادمنش به تیم‌های خارجی، مهدی رحمتی به تراکتورسازی و ... مطرح شده است گفت: متاسفانه در این زمینه اخلاقیات رعایت نشده است. تیم ما روی دور برد افتاده و تا چند بازی نتیجه گرفتیم برای ما حاشیه درست می‌شود. این گونه کار‌ها اصلا اخلاقی نیست و مطرح کردن چنین مسائلی برای حاشیه سازی است.
وی افزود: در حالی که هیچ صحبتی در زمینه نقل و انتقال بازیکن صورت نگرفته به یکباره می‌بینیم که خبر‌هایی مبنی بر حضور رحمتی در تراکتورسازی منتشر می‌شود. یا از طرفی می‌گویند صیادمنش فروخته شده است. این‌ها همه شایعاتی است که صحت ندارد.
فتحی تاکید کرد:ما نه هیچ لیست مازادی داریم و نه با بازیکنی مذاکره کرده ایم. ما همه بازیکنانمان را می‌خواهیم به آن‌ها نیاز داریم. کسانی که دلشان برای استقلال می‌سوزد و موفقیت این باشگاه را می‌خواهند باید بدانند که مطرح کردن چین شایعاتی برای بر هم زدن تمرکز تیم استقلال است.
مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص شایعاتی که پیرامون جدایی شفر در پایان فصل مطرح شده است گفت: شفر با تیم استقلال قرارداد دارد و یک سال از این قرارداد باقی مانده است. ما هم به این قرارداد احترام می‌گذاریم و هم سرمربی تیممان را قبول داریم. با هیچ احدی برای سرمربیگری مذاکره نکرده ایم و تا سوت پایان مسابقات زده نشود در مورد نقل و انتقالات اقدامی انجام نخواهیم داد.
وی در پایان گفت: تیم استقلال نیاز به آرامش دارد و از همه هواداران می‌خواهم که برای موفقیت تیم در بازی با الهلال دعا کنند. امیدوارم در بازی‌های پیش رو که بسیار مهم هم هستند به نتیجه دلخواه برسیم تا دل آن‌ها شاد شود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید