کد خبر : 896316

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید بار‌ها در محل بازی فردای تیمش مقابل الهلال پیروز شده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار برگشت مرحله گروهی تیمش مقابل الهلال عربستان گفت: من قبلاً بار‌ها در استادیوم محمد بن زاید حضور داشته‌ام، در این اتاق برای کنفرانس خبری بوده‌ام و بازی‌های زیادی را برده‌ام. امیدوارم فردا هم در این ورزشگاه موفق باشیم و بازی را ببریم. وی افزود: الهلال تیم بسیار خوبی است و یکی از بهترین تیم‌های آسیاست، اما ما با تمام وجود برای موفقیت تلاش می‌کنیم و می‌جنگیم. امیدوارم بتوانیم همه‌ی کار‌هایی که در تمرینات انجام دادیم را فردا به زمین بیاوریم. من به تمام بازیکنانم ایمان دارم و فردا با همه‌ی وجود برای موفقیت تلاش می‌کنیم.
شفر : برای موفقیت استقلال می جنگیم
شفر در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه «برنامه شما برای مهار بافتیمبی گومیس، مهاجم الهلال چیست؟»، اظهار داشت: او بازیکن بسیار خوبی است و امیدوارم بتوانیم جلوی توپ‌هایی را که به او می‌رسد، بگیریم. اگر بخواهیم یک بازیکن خوب را متوقف کنیم، باید جلوی توپ‌هایی را که به او می‌رسد، بگیریم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره هواداران استقلال و حمایت آن‌ها از تیم‌شان نیز گفت: هواداران استقلال یکی از بهترین هواداران فوتبال در آسیا هستند. ایرانیان قابل توجهی اینجا در امارات زندگی می‌کنند و امیدوارم فردا هواداران استقلال را در ورزشگاه ببینم. همه‌ی تلاش ما خوشحال کردن هواداران‌مان است. اطمینان دارم هواداران عزیز استقلال در ایران هم با دعای خود به ما کمک خواهند کرد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید