کد خبر : 896323

یوونتوس قصد دارد در تابستان پیش رو دست به تحولاتی اساسی در ترکیب خود بزند و تیمی برای فصل بعد ببندد که مانع جدایی زودهنگام رونالدو شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، کمتر کسی باور داشت که یوونتوس با انبوهی از ستاره‌های ریز و درشتش و در راس همه، کریستیانو رونالدو، نتواند از پس آژاکس بر بیاید و در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، وداعی تلخ با این رقابت‌ها داشته باشد، اما این اتفاق رخ داد و بیانکونری با شکست ۱-۲ خانگی برابر آژاکس وداعی زودهنگام با لیگ قهرمانان داشت. یک روز پس از حذف یوونتوس، روزنامه‌های معتبر ایتالیایی نوشتند رونالدو به قدری عصبانی است که به سران باشگاه اولتیماتوم برای جذب ستاره‌های بزرگ در تابستان داده است. فوق ستاره پرتغالی تیمی برنده و مدعی فتح لیگ قهرمانان برای فصل بعد می‌خواهد و تنها یک سال به یوونتوس مهلت داده است و اگراهداف او برآورده نشوند، تابستان ۲۰۲۰ از یووه جدا خواهد شد. طبق این گزارش، رونالدو با وجود اینکه تا ۲۰۲۲ قرارداد دارد؛ احتمال اینکه به این قرارداد پایبند بماند، بسیار اندک است.
اگر بازیکنانی که رونالدو می خواهد جذب شوند رونالدو در یوونتوس می ماند
رونالدو البته هرگونه شایعه مربوط به جدایی خود در تابستان آتی را رد و تاکید کرد که ۱۰۰۰ درصد در یوونتوس خواهد ماند، ولی او نمی‌خواهد شانس دستیابی به توپ طلای ششم خود را یک سال دیگر نیز از دست بدهد. فوق ستاره پرتغالی به خوبی می‌داند که راه رسیدن به توپ طلا از لیگ قهرمانان می‌گذرد و یوونتوس فصل بعد باید تیمی قدرتمندتر باشد تا بتواند فاتح لیگ قهرمانان شود. امروز نشریه کوریره دلو اسپورت تیتر یک خود را به همین موضوع اختصاص داده و ادعا کرده است که رونالدو به سران یوونتوس فهرستی داده که در آن نام شش بازیکن به چشم می‌خورد. بازیکنانی که از نظر رونالدو می‌توانند به یووه برای فتح لیگ قهرمانان کمک کنند. در لیست پیشنهادی رونالدو نام دو ستاره رئال که در این تیم با رونالدو هم تیمی بودند نیز به چشم می‌خورد: رافا واران و ایسکو؛ دو بازیکنی که در کنار رونالدو ۴ بار فاتح لیگ قهرمانان شده اند.
اگر بازیکنانی که رونالدو می خواهد جذب شوند رونالدو در یوونتوس می ماند
در مورد واران گفته می‌شود که او خود درخواست جدایی از رئال را داده و قصد دارد فضایی جدید را تجربه کند. درخواستی که البته با مخالفت قاطعانه باشگاه و نیز زین الدین زیدان روبرو شده است. ایسکو هم که در زمان حضور سولاری نیمکت نشین محض بود، حالا با بازگشت زیدان شرایطش بهتر شده و بازگرداندن او به روز‌های اوج، یکی از اهداف اصلی زیدان محسوب می‌شود قطعا جذب این دو کار دشواری برای یوونتوسی‌ها خواهد بود.
اگر بازیکنانی که رونالدو می خواهد جذب شوند رونالدو در یوونتوس می ماند
در فهرست رونالدو همچنین نام هایی، چون فدریکو کیه زا، مهاجم جوان و ملی پوش فیورنتینا، تانگوی اندومبله، هافبک دفاعی لیون، کاستاس مانولاس، مدافع یونانی آاس رم و نیز ژوائو فلیکس، پدیده ۱۹ ساله بنفیکا هم به چشم می‌خورند. باید دید در نهایت سران یووه موفق به جذب چند بازیکن از این فهرست خواهند شد تا به این طریق رضایت فوق ستاره پرتغالی را جلب کنند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید