کد خبر : 896350

پرسپولیس اگر مقابل پاختاکور شکست بخورد که قطعا به مرحله بعدی صعود نخواهد کرد. در صورتی تساوی دو تیم هم احتمالا هر دو تیم شانس صعود به مرحله بعدی را از دست خواهند داد. البته این اتفاق بستگی به نتیجه دیگر مسابقه دارد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از نود : شانس صعود پرسپولیس بعد از شکست مقابل الاهلی، کمرنگ شد. هر چند که گل شجاع خلیل‌زاده امید‌های این تیم را زنده نگه‌داشت و شاگردان برانکو همچنان می‌توانند با پیروزی در بازی‌های پیش‌روی راهی مرحله بعدی شوند. در پایان هفته چهارم، ولی پرسپولیس با یک برد، یک مساوی و دو شکست در قعر جدول گروهش قرار دارد. پرسپولیس دوشنبه هفته آینده و سی‌ام اردیبهشت ماه دو بازی سرنوشت‌ساز مرحله گروهی را در پیش دارد. این تیم ابتدا مهمان پاختاکور است. مسابقه‌ای که شاید سرنوشت تیم‌های صعودکننده را مشخص کند. پس از آن هم در ورزشگاه آزادی میزبان ژاوی و هم‌تیمی‌های او در تیم السد است.
پرسپولیس در چه صورت از گروه خود در اسیا صعود می کند؟
۱۶ اردیبهشت پاختاکور - پرسپولیس السد - الاهلی ۳۰ اردیبهشت پرسپولیس - السد الاهلی - پاختاکور پرسپولیس اگر مقابل پاختاکور شکست بخورد که قطعا به مرحله بعدی صعود نخواهد کرد. در صورتی تساوی دو تیم هم احتمالا هر دو تیم شانس صعود به مرحله بعدی را از دست خواهند داد. البته این اتفاق بستگی به نتیجه دیگر مسابقه دارد. پرسپولیس، ولی با برد مقابل پاختاکور می‌تواند امید‌های صعود را زنده نگه‌دارد. به خصوص اینکه در بازی پایانی، میزبان السدی است که احتمالا تا آن زمان صعودش را قطعی کرده است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید