کد خبر : 896358

الهلال با یک گل موفق شد استقلال را شکست بدهد و به صدر جدول گروه مرگ برسد .

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از نود، استقلال ایران در چهارمین بازی خود از مرحله‌ی گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان رفت.
دانلود
ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، خسرو حیدری، محمد دانشگر، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، روزبه چشمی (۷۵- ایسما)، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، داریوش شجاعیان (۵۷- قائدی) و گادوین منشا ترکیب الهلال: عبدالله المعیوف، محمد البریک، محمد جحفلی، علی آل بلیهی، یاسر الشهرانی، میلوش دگنک، عبدالله الخبیری، کارلوس ادواردو، نواف العابد، بافیتمبی گومیس و سباستین جووینکو کارت زرد: منشا - محمد دانشگر - داریوش شجاعیان - زکی پور کارت قرمز: نواف العابد (دقیقه ۵۲)
نتیجه بازی برگشت استقلال و الهلال + خلاصه بازی دقایق حساس: دقیقه ۶: روی ارسال از چپ بازیکنان الهلال خروج به موقع حسینی مانع از ایجاد فرصت برای تیم عربستانی شد. دقیقه ۸: روی کار خوب استقلالی ها، منشا پشت محوطه جریمه الهلال صاحب فرصت شد که شوت این بازیکن را گلر الهلال مهار کرد. دقیقه ۱۳: کار تیمی خطرناک الهلالی ها، در چندین نوبت می‌توانست دروازه استقلال را تهدید کند که حسینی در نهایت این فرصت را از الهلالی‌ها گرفت. دقیقه ۱۶: ضربه ایستگاهی ارسالی بازیکن الهلال با سرزنی مهاجم این تیم پشت دفاع استقلال همراه بود که این ضربه را حسینی مهار کرد. دقیقه ۲۳: باز هم ارسال پشت دفاع استقلال، با فرار تند و تیز مهاجم این تیم همراه شد که در موقعیتی خطرناک حسینی با پای راست موفق شد توپ را راهی کرنر کند.
نتیجه بازی برگشت استقلال و الهلال + خلاصه بازی
دقیقه ۴۰: ارسال منشا از راست با ضربه سر نورافکن همراه بود، اما گلر الهلال این فرصت را از استقلالی‌ها گرفت. (گل اول الهلال) دقیقه ۵۰: شوت سنگین جووینکو از پشت محوطه جریمه استقلال با ورود خروج حسینی از دروازه تبدیل به گل اول این تیم شد. دقیقه ۶۳: شوت سنگین علی کریمی از پشت محوطه جریمه الهلال پس از برخورد به دیرک دروازه این این تیم به بیرون رفت تا این موقعیت خطرناک و ایده آل برای استقلال از دست برود. دقیقه ۷۵: روی کار تیمی استقلالی ها، نورافکن از پشت محوطه جریمه الهلال شوتزنی کرد که گلر الهلال این توپ را مهار کرد.
حجم ویدیو: 37.87M | مدت زمان ویدیو: 00:07:54
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید