کد خبر : 897731

هافبک سایپا در روزی که علی دایی از سوی مدیران باشگاه برکنار شده بود و صادقی هدایت تیم را عهده‌دار بود، حرکتی جنجالی به نام خود کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: مهرداد کفشگری، هافبک سابق پرسپولیس که توسط علی دایی به سطح اول فوتبال ایران آمد و در راه آهن کار زیر نظر او را آغاز کرد و در ادامه در پرسپولیس و سایپا نیز سابقه شاگردی او را یافت، با حرکتی جنجالی خود را برابر مدیران این باشگاه قرار داده است که می‌تواند عواقب بدی برای او داشته باشد.
حرکت عجیب و جنجالی بازیکن سایپا بعد از اخراج علی دایی + عکس
علی دایی که بعد از دیدار با ذوب آهن بنا به آنچه که مدیران این باشگاه اعلام کرده بودند به خواست کارگران این کارخانه از سمت مربیگری این تیم برکنار شده بود، در مصاحبه‌ای جنجالی بعد از آن به مدیران این تیم تاخته بود که البته از سوی آن‌ها بی پاسخ نماند.
جنجالی‌ترین و عجیب‌ترین حرکت، اما به مهرداد کفشگری مرتبط است؛ هافبک وفادار به علی دایی، در شرایطی که بعد از گل هفته گذشته خود مقابل ذوب آهن در این بازی در ترکیب اصلی از سوی ابراهیم صادقی قرار نداشت، در زمان گرم کردن حرکتی نشان داد تا دوربین‌ها پیراهن او را که نقش علی دایی روی آن نقش بسته بود شکار کنند و به نظر می‌رسد باید در انتظار برخورد مدیران این تیم باشد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید