کد خبر : 898098

با نزدیک شدن به روز‌های پایانی فصل، حواشی و گمانه‌زنی‌ها درخصوص نقل‌وانتقالات به اوج خود رسیده و هر روز اخبار تازه‌ای از باشگاه‌های پرطرفدار به گوش می‌رسد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز: با نزدیک شدن به روز‌های پایانی فصل، حواشی و گمانه‌زنی‌ها درخصوص نقل‌وانتقالات به اوج خود رسیده و هر روز اخبار تازه‌ای از باشگاه‌های پرطرفدار به گوش می‌رسد.
اولین بمب نقل و انتقالات در آستانه پیوستن به پرسپولیس + عکس
در همین راستا هواداران پرسپولیس این روز‌ها خبر‌های خوشی را دریافت می‌کنند، پس از این که باشگاه و برانکو برای ادامه همکاری به توافق رسیدند، کمال کامیابی‌نیا اعلام کرد که قرارداد سفید امضا خواهد کرد و شجاع خلیل‌زاده نیز برای تمدید بلند مدت چراغ سبز نشان داد.
سوای تمامی اتفاقات خوشحال کننده فوق، مهمترین خبر نقل‌وانتقالاتی سرخ‌پوشان به خبر بازگشت طارمی اختصاص داده می‌شود. جابجایی که طی یکی دو روز گذشته حسابی در رسانه‌های داخلی سروصدا به راه انداخته است.
این طور که از شواهد پیداست، برانکو و مدیران پرسپولیس برای رفع نیاز‌های تیمشان در خط حمله به گزینه‌ای بهتر از مهدی طارمی نرسیده‌اند و قصد دارند این بازیکن را هرطور که شده دوباره به تهران بازگردانند.
کلید این انتقال هم در دستان یک نفر است. پس از قطعی شدن ماندن برانکو در پرسپولیس برای فصل آینده سرمربی کروات از دوست صمیمی‌اش که اتفاقاً مدیربرنامه طارمی نیز هست درخواست داشته تا مقدمات حضور این بازیکن در تیمش را فراهم کند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید