کد خبر : 898355

قلعه نویی حق داشت پس از بازی با تمجید از دروازه بان جوانش بگوید: او نتیجه زحمات یک فصل ما را حفظ کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، پیام نیازمند گلر زردپوشان اصفهانی با درخشش فوق العاده به تنهایی یک امتیاز بسیار مهم برای سپاهان بدست آورد تا علاوه بر اینکه شاگردان قلعه نویی در هفته آخر همچنان شانس قهرمانی داشته باشند، مانع به خطر افتادن جایگاه دومی تیمش توسط پدیده شود.
نیازمند سپاهان را در کورس قهرمانی نگه داشت وقتی با تصویر آهسته به توپ‌هایی که سنگربان خوش آتیه سپاهان مقابل پدیده موفق به مهار آن‌ها شد نگاه کنید، حتما شگفت زده خواهید پرسید: او چگونه توانست جلوی این موقعیت‌ها را بگیرد؟! اما نیازمند در کسری از ثانیه واکنش‌هایی از خود به نمایش گذاشت که هرکسی را وادار به تحسین کند. او در واپسین ثانیه‌های بازی توپی را از دروازه بیرون کشید که واقعا غیرقابل مهار بنظر می‌رسید. همین طور روی شوت سهمگین قاسمی نژاد و یا توپ‌هایی که از فاصله بسیار نزدیک و از داخل محوطه جریمه به سمت دروازه سپاهان شلیک شدند، اما هیچکدام منجر به گل برتری تیم میزبان نشد.
نیازمند سپاهان را در کورس قهرمانی نگه داشت
پس از پایان بازی تماشاگران مشهدی ناراحت و متعجب از عملکرد پیام نیازمند معتقد بودند او با دست هایش جلوی دروازه سپاهان دیوار کشیده بود و هر دروازه بان دیگری بجز او مقابل شاگردان گل محمدی قرار داشت، تیم اصفهانی با شکستی سنگین بدرقه می‌شد.
نیازمند سپاهان را در کورس قهرمانی نگه داشت
بی شک یک مربی گلری یا روی تاوارس مربی پرتغالی سپاهان که وظیفه تمرین دادن و آماده کردن سنگربان‌های تیم امیرقلعه نویی را برعهده دارد، بیشتر بتواند در مورد ریزه کاری‌های حرفه‌ای کار پیام به خصوص در شب ویژه اش توضیح بدهد، اما واکنش‌ها و جایگیری‌های این دروازه بان که به تازگی ۲۴ سالگی را آغاز کرده، ما را به روز‌های اوج عابدزاده می‌برد که با حضورش خیال مدافعین جلویی اش از خط دروازه راحت می‌شد؛ واکنش‌هایی که قلعه نویی می‌گوید ارزششان از زحمات یک فصل سپاهان کمتر نبود. لحظه‌ای که او در نیمه اول بیرون محوطه جریمه توپ را در اختیار گرفته و نقش یک دفاع آخر را انجام می‌داد، این شباهت بیشتر به چشم می‌آمد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید