کد خبر : 898372

فرهاد مجیدی با انتشار پستی به اتفاقات بازی روز گذشته واکنش تندی نشان داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز : استقلال در دیدار با نفت آبادان در شرایطی به تساوی رسید که در نیمه دوم تیم تحت حمایت مجیدی تیم برتر زمین بود و بار‌ها تا یک قدمی فتح دروازه حریف پیش رفت و یک مرتبه موفق شد گلزنی کند، اما اکبریان این صحنه را مردود اعلام کرد تا جنجال‌ها به این شکل آغاز شود. داور مسابقه در این صحنه در شرایطی اعلام کرد که استقلالی‌ها در موقعیت مردود به گل رسیدند و دلیل آن رد شدن توپ از خط بوده که تصاویر موضوع دیگری را نشان می‌دهد. همین اتفاقات باعث شد تا فرهاد مجیدی به شدت نسبت به تصمیمات داور مسابقه واکنش نشان دهد؛ مجیدی که در دیدار با سپاهان در شرایط مشابه به عنوان مربی قرار گرفت و البته بعد از مردود اعلام شدن گل صحیح در ثانیه‌های پایانی به گل رسید، این بار سرنوشت متفاوتی داشت تا مجیدی در پایان مسابقه صحبت‌های تندی را مطرح کند.
حمله تند و جنجالی فرهاد مجیدی به وزیر و پیشسکوت استقلال + عکس سرمربی استقلال که بعد از پایان مسابقه اجازه حضور در نشست خبری را نداشت در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: به بازیکنان استقلال بابت نمایش امروز تبریک می‌گویم. به عنوان یک سرمربی باید از حقوق خودم دفاع کنم. امروز شاهد اشتباه داوری بودیم، ولی من اسم آن را اشتباه داوری نمی‌گذارم.
مجیدی در ادامه صحبت‌های خود اشاره تندی به اتفاقات امروز داشت تا با جنجالی بزرگ صحبت‌های خود را به پایان برساند. مجیدی در خاتمه گفت: امروز فوتبال ایران شاهد فوتبال ناپاک نبود و شاهد یک فوتبال کثیف بودیم.
فرهاد مجیدی بعد از مردود اعلام کردن گل استقلال به اندازه‌ای عصبی بود که اکبریان او را در کنار زمین تحمل نکرد تا فصل برای مجیدی بعد از این گل مردود مانند استقلال به پایان برسد. سرمربی استقلال بعد از پایان مسابقه در جمع خبرنگاران صحبت‌های تندی را مطرح کرد و در ادامه و با گذشت ۱۲ ساعت این بار در اینستاگرام به شدت نسبت به برخی اتفاقات واکنش نشان داد که مطمئنا می‌تواند برای او عواقب زیادی به همراه داشته باشد. فرهاد مجیدی در پست اینستاگرامی خود نوشت استقلال قهرمان نشد و به همه‌ی آنچه می‌خواستند، رسیدند. از فدراسیون گرفته تا وزیر و معاون وزیر که در میانه این همه بحران خارجی و داخلی، گرانی و فروپاشی اقتصادی، اختلاس و فساد، آرزویش این است که پرسپولیس قهرمان شود. این همه بد بختی گریبانمان را گرفته و فوتبال شادی و تسکین موقت درد‌های همه ماست که آن را آلوده به ناحق می‌کنند و از ما دریغ می‌کنند. گل سالم ما را مردود اعلام کردند و فقط حق بازیکنان و مربیان را تضییع نکردند. حق میلیون‌ها طرفدار استقلال را ضایع کردند. این اشتباه داوری نیست و فساد گسترده است که همه جا ریشه دوانده است. از کارشناسی که در تلویزیون جلوی میلیون‌ها مخطب به راحتی دروغ می‌گوید و هیچ ابایی هم ندارد که نظرش، قوانین علم فیزیک را هم نقض کند تا آن پیشکسوتی که تا دیروز دلسوز و نگران من بود که مهره سوخته نشوم و امروز در برابر این حق خوری آشکار سکوت می‌کند. پشت به قدرت و رو به طرفداران استقلال حرف می‌زنم، در برابر بی عدالتی‌ها هرگز ساکت نخواهم بود. ما قهرمانی را از دست دادیم، اما بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند و این کم از قهرمانی نیست. هواداران استقلال در هر حالی از ما حمایت کردند، استقامت آن‌ها در طرفداری از تیم به ما هم درس پایداری می‌دهد. " صحبت‌های مجیدی و اشاره او به برخی موضوعات می‌تواند مطمئنا برای او در پایان فصل حاشیه‌های زیادی را ایجاد کند؛ هر چند که فصل تقریبا برای استقلال به پایان رسیده و آبی‌ها در دو بازی باقی مانده دیدار‌های تشریفاتی پیش روی خود دارند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید