کد خبر : 898395

در پی مردود اعلام شدن گل سالم استقلال به نفت آبادان فرهاد مجیدی پستی جنجالی را در فضای مجازی منتشر کرد که می‌تواند تبعاتی زیادی را در پی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی، گل سالم استقلال به زعم کارشناسان داوری در بازی مقابل صنعت نفت آبادان مردود اعلام شد تا عصبانیت شدید فرهاد مجیدی را در پی داشته باشد. او بعد از بازی از اتفاقات دیدار با صنعت نفت با عنوان «فوتبال کثیف» نام برد، تا شوک عجیبی به اهالی فوتبال بدهد.
شوک دوم این مربی جوان، عجیب‌تر بود. او ساعاتی پیش با انتشار پستی در اینستاگرام، مدعی شد وزیر ورزش و معاونانش به دنبال قهرمان کردن پرسپولیس هستند و...
فرهاد مجیدی را از استقلال بیرون می کنند
این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که استقلال یک باشگاه دولتی است و تحت مالکیت کامل وزارت ورزش قرار دارد تا جایی که وزارتخانه اقدام به انتخاب اعضای هیات مدیره می‌کند و تصمیم گیری برای انتخاب کادرفنی نیز تا حدود زیادی به نظر مدیران وزارت ورزش بستگی دارد.
با توجه به این پست اینستاگرامی، باید منتظر واکنش تند وزارتی‌ها در مورد سرمربی استقلال باشیم و شاید قبل از آن، هیات مدیره منتخب از سوی وزارت ورزش، علیه فرهاد مجیدی اقداماتی انجام بدهند و حتی شانس این مربی برای حضور روی نیمکت استقلال را به پایین‌ترین حد خود برسانند.
البته این فقط یک سوی ماجراست؛ در سمت دیگر با یک فرهاد مجیدی عصبانی و جدی طرف هستیم که می‌گوید برای دفاع از حق استقلال، هرگز ساکت نمی‌نشیند. بدون تردید، فرهاد از تمام مرزبندی‌های مدیریت استقلال خبر دارد و می‌داند که چنین مصاحبه‌ها و پست‌هایی در فضای مجازی می‌تواند به قیمت جدایی اش از استقلال تمام شود. با این حساب، احتمالا فرهاد هم قید سرمربی گری یا حتی ادامه فعالیت به عنوان مربی در فصل آینده را زده و دیگر نمی‌خواهد همراه آبی پوشان باشد یا اینکه می‌داند دیگر نمی‌گذارند که او روی نیمکت تیم بنشیند!
با توجه به شناختی که از مدل مدیریتی مسئولان وزارت ورزش داریم، شرایط برای استقلال می‌تواند به زودی دچار تغییر شود. بالاخره وزیر ورزش این اختیارات را برای خود حفظ کرده که مالکیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را در دست داشته باشد و وقتی فرهاد مجیدی به صورت علنی ادعا می‌کند سلطانی فر و معاونانش نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود، یعنی باید منتظر اتفاقات جدیدی باشیم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید