کد خبر : 898830

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: بلیت بازی پرسپولیس تهران و پارس جنوبی‌جم از ساعت ۱۵ روز پنج‌شنبه در ۲۰ باجه محدوده ورزشگاه تختی جم به صورت دستی به فروش می‌رسد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ایرنا: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: بلیت بازی پرسپولیس تهران و پارس جنوبی‌جم از ساعت ۱۵ روز پنج‌شنبه در ۲۰ باجه محدوده ورزشگاه تختی جم به صورت دستی به فروش می‌رسد.
ساعت بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم مشخص شد
محمد نجفی گفت: ظرفیت ورزشگاه تختی جم ۱۲ هزار نفر است که ۸۰ درصد این استادیوم بلیط فروشی انجام می‌شود.
وی بیان کرد: زمان بازگشایی درب ورزشگاه تختی جم ساعت ۱۸ و قیمت فروش بلیط این مسابقه نیز قبل از بازی اطلاع رسانی می‌شود.
نجفی یادآورشد: در راستای هر چه بهتر برگزار شدن یک رویداد تاریخی فوتبال در استان بوشهر همه مسئولان این استان و بویژه شهرستان جم تمهیدات لازم برای برگزاری یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ برتر در فصل جاری را پیش بینی کرده اند.
وی افزود: برای برگزاری جشن قهرمانی هجدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر جام خلیج فارس در اصفهان و جم تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
نجفی گفت: در صورت قهرمانی تیم پرسپولیس تهران، سازمان لیگ به اتفاق هیات فوتبال استان بوشهر جشن مورد نظر را در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌کنند.
پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم از هفته پایانی لیگ برتر پنجشنبه شب هفته جاری ساعت ۳۰: ۲۱ در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌شود.
تیم پرسپولیس تنها با کسب یک مساوی در این دیدار قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۸ می‌شود.
پارس جنوبی جم نیز باتوجه به نداشتن دغدغه‌های کسب سهمیه و سقوط به دسته پایین‌تر بدون هیچ دغدغه‌ای به مصاف تیم مدعی پرسپولیس می‌رود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید