کد خبر : 899240

جلسه هم اندیشی هیات کاراته شهرستان پردیس و مربیان ورزشی با حضور معاونت ورزشی اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس جلسه هم اندیشی هیات و مربیان کاراته شهرستان با حضور #مجیدکشاورز معاونت ورزشی اداره ورزش و جوانان، رضا کاظم صنایع رئیس، زهرا مددی نائب رئیس، احمد میرزایی دبیر هیات کاراته شهرستان پردیس، مربیان و پیشکسوتان کاراته، محمد صادق وثوقی دبیر جامعه اسلامی کارگران شرق استان تهران در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس برگزار شد.
جلسه هم اندیشی کاراته کاران پردیس با معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان
معاون ورزشی اداره ورزش ضمن قبولی طاعات و امید به استمرار موفقیت‌های خانواده کاراته در سالجاری اظهارداشت؛ نکته مهمی که هیات‌ها به ویژه هیات کاراته که رشته‌ای با اقبال از سوی جوانان و نوجوانان میبایست به آن توجه داشته باشند برنامه ریزی در خصوص اقدامات و برگزاری مسابقات و جشنواره‌ها در ایام اوقات فراغت تابستانه نوجوانان و جوانان می‌باشد که این امر در شورای ورزش شهرستان نیر مورد تاکید قرار گرفت.
مجیدکشاورز افزود؛ جهت برنامه ریزی در زمینه جذب دانش آموزان اجرای برنامه‌های ورزشی کاراته در مدارس و مکان‌های تفریحی بجهت معرفی کاراته میتواند از رویکرد‌های مهم جهت جلب توجه جوانان به ورزش باشد.
در ادامه رضا کاظم صنایع، تاکید کردمسئولیت مربیان از لحاظ شرعی و اجتماعی سنگین است و مسئولیت پرورش هنرجویانی را که فعالیت میکنند را برعهده دارند.
رئیس هیات کاراته گفت؛ کلیه اعضا و مربیان و هنرجویان را به دوستی و محبت تواضع دعوت مینمایم. صنایع همچنین دعوت به اتحاد و جوانمردی را از تک تک مربیان و اعضای هیات کاراته در راستای پیش بردن هر چه بهتر عملکرد مورد تاکید قرارداد.
وی ادامه داد؛ سرمایه هر مربی را هنرجویان تشکیل میدهند وخاطرنشان ساخت جسم و ذهن و اخلاق سالم مهم‌ترین فاکتور‌های لازم برای هر ورزشکار میباشد. صنایع در پایان گفت: هر مربی ارائه برنامه و گزارش فعالیت در مسابقات و اعزام‌ها را قبل و بعد از هرگونه اقدامی به هیات و اداره ورزش و جوانان ارائه دهد.
دراین جلسه مربیان و اعضای هیات در خصوص پیشبرد اهداف هیات و توسعه این رشته نظرات خود را مطرح و تبادل نظر صورت گرفت.
#هیاتکاراتهشهرستان_پردیس #گردهماییکاراتهکا‌ها #اوقات_فراغت #صدایورزشندای_جوانی @sportpardis
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید