شمانیوز
شما نیوز

ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال + ساعت بازی

تیم پرسپولیس مقابل استقلال در دربی امروز با ترکیب زیر به بازی می رود.

به گزارش شمانیوز: تیم پرسپولیس مقابل استقلال در دربی امروز با ترکیب زیر به بازی می رود. تیم پرسپولیس مقابل استقلال در دربی امروز با ترکیب زیر به بازی می رود. قرمزها در شرایطی به بازی امروز رسیده اند که سیدجلال حسینی مشکلی برای این دیدار ندارد و عیسی آل کثیر هم احتمالا در نیمه دوم بتواند برای قرمزها به میدان برود و فقط کمال کامیابی نیا به طور قطعی این بازی را از دست داده است.

 

قرمزها این روزها در لیگ برتر صدرنشین هستند و فاصله چندانی تا به دست آوردن پنجمین قهرمانی پیاپی خود در لیگ برتر ندارند. قهرمانی ای که با توجه به سه بازی نه چندان سخت باقی مانده تا انتهای لیگ برتر کاملا در دسترس و محتمل است. با این حال قهرمانی در لیگ تنها چیزی نیست که تیم آماده و سرحال یحیی گل محمدی را راضی کند. آن ها هیچ بدشان نمی آید که یک بار دیگر بتوانند طعم دبل کردن در فوتبال ایران را بچشند و بتوانند در یک فصل به طور همزمان قهرمان لیگ برتر و جام حذفی بشوند. امری که برای وقوع آن باید رقیب سنتی شان را از مقابل بردارند.

 

پرسپولیس هم درست مثل استقلال در فرمی بسیار خوب پا به شهرآورد نود و ششم می گذارد. قرمزها هم دقیقا از ۷ بازی اخیرشان صاحب ۶ برد و یک مساوی شده اند و توانسته اند ۱۳ گل به حریفانشان بزنند و ۳ بار هم دروازه شان را باز شده دیدند.

 

قرمزها در شرایطی به بازی امروز رسیده اند که سیدجلال حسینی مشکلی برای این دیدار ندارد و عیسی آل کثیر هم احتمالا در نیمه دوم بتواند برای قرمزها به میدان برود و فقط کمال کامیابی نیا به طور قطعی این بازی را از دست داده است.

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied