`
شمانیوز
شما نیوز

دنیا جهانبخت

فخرفروشی دنیا جهانبخت | دنیا جهانبخت: مامان دومادم، کدوم لباسم قشنگتره؟ + عکس

دنیا جهانبخت با انتشار تصاویری از تولد یکسالگی پسرش ثروتش را به رخ کشید.

فخرفروشی دنیا جهانبخت | دنیا جهانبخت: مامان دومادم، کدوم لباسم قشنگتره؟ + عکس

دنیا جهانبخت متولد 30 آبان 1368 در تهران، چهره اینستاگرامی است. دنیا جهانبخت فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد مرکز می باشد در یک خانواده 4 نفر بدنیا آمده است؛ پدر دنیا جهانبخت فوت کرده، وضعیت مالی خوبی دارند و کار مدلینگ هم می کند.

 

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

 

وضعیت تاهل مهراد جم:

مهراد جم متاهل است و با دنیا جهانبخت ازدواج کرده است.

 

شروع با فیسبوک

در زمانی که فیسبوک در اوج محبوبیت در بین ایرانی ها بود، دنیا جهانبخت که تازه به سن 18 سالگی وارد شده بود با انتشار عکس هایی از خود با توجه به چهره زیبای خود مورد توجه قرار گرفت و توانست فالورهای زیادی را جذب کند.

 

مهاجرت

با پایان یافتن تحصیلات در ایران، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردند.می گوید خداروشکر خانواده ام اوضاع مالی خوبی دارند و منو ساپورت می کنند، قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم.

مدت هاست مدارکم در نوبت بررسی سفارت این کشور می باشد.

 

فوت پدر

قهرمان زندگی من مادرم  هست، ایشالله همیشه سالم و سلامت باشه و سایه اش بالا سرم باشه، سلامتی مامانم همه چیز منه، پدرم چند سال پیش از دنیا رفته است.

 

آرزوها

آرزوهایم مادی نیست اولیش سلامتی مامانم است و دومیش رسیدن به کسی که دوستش دارم سومیش آرامشه؛ آرامش تنها چیزیه که همه توی زندگیشون نیاز دارند آرزوی دیگه ای ندارم.

 

شهرت میلیونی

ماجرای شروع شهرت جنجالی وی از عشق به خواننده زیر زمینی شروع شد.

او ابتا با انتشار عکس های از ساسی مانکن به وی ابراز علاقه کرد اما در نهایت این دوست داشتن یک طرفه تا جایی پیش رفت که او کلیپ خودکشی اش را هم منتشر داد.

با این شوی عجیب پیج اینستاگرام وی محل حضور هزاران نفر برا بحث و جدل و شوخی بود تا به یکبار فالوورهای این چهره نوظهور میلیونی شود.

 

ازدواج دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت چند ماه بعد از ماجرای عشقی خود با انتشار عکسی نصف و نیمه در کنار پسری اعلام کرد نامزده شده و رابطه جدیدی را شروع کرده است.

بعدا کاشف به عمل آمد این پسر کسی جز برایان اعتماد نیست، آقای اعتماد وکیل و تاجر بین المللی می باشد. که صاحب شرکت کریستی مشهور به غول املاک جهان می باشد.

او قرار بود در مزایده استقلال این تیم را بخرد.

 

غذای مورد علاقه

منم که شکو هستم باید بگم که من آشپزیم خوبه و وقت هایی که روحیم خوبه آشپزی میکنم و غذای مورد علاقم ماکارونی، فسنجون قورمه سبزی است.

 

بهترین و بدترین

اگه میتونستم یک قسمت از زندگیمو پاک کنم اون قسمت از زندگیم هم فوت پدرم بود، کاش میتونستم جلوی اون اتفاق رو بگیرم.

قشنگترین لحظه زندگیم هم لحظه ای بود که ساسی مانکن اون دسته گل رو برام فرستاد شاید باورتون نشه قشنگترین لحطه زندگی من این بود.

 

تیم های مورد علاقه

تبه فوتبال خیلی علاقه دارم، تیم مورد علاقه داخلی من استقلال است، در تیم های خارجی هم طرفدار بارسلونا هستم، من استقلالی هستم و برای همیشه طرفدار این تیم می مانم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴۶ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها