`
شمانیوز
شما نیوز

اعترافات پرستار قاتل در انجام قتل های سریالی کودکان

نامه‌ای دست نویس از ین پرستار در خانه اش پیدا شده که در آن به جنایت فجیع خود اعتراف کرده و نوشته بود: "من شرورم... من این کار را کردم.

اعترافات پرستار قاتل در انجام قتل های سریالی کودکان

لوسی لیتبی پرستار قاتل انگلیسی، به قتل هفت کودک و تلاش برای کشتن ۱۰ نوزاد دیگر در سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ هنگام کار در بخش نوزادان بیمارستان کنتس چستر اعتراف کرده است.

نامه‌ای دست نویس از لوسی در خانه اش پیدا شده که در آن به جنایت فجیع خود اعتراف کرده و نوشته بود: "من شرورم... من این کار را کردم. "

در چهارمین روز محاکمه لوسی در منچستر به هیئت منصفه گفته شد که نامه‌هایی که توسط این متهم ۳۲ ساله نوشته شده بود، پس از دستگیری او پیدا شده است، از جمله نامه‌ای که در آن نوشته شده بود: " من لایق زندگی نیستم، آن‌ها را از روی عمد کشتم» و «من هرگز بچه دار نمی‌شوم و هرگز ازدواج نمی‌کنم» و «به اندازه کافی خوب نیستم».

همچنین آنجا نامه‌های دیگری با این محتوا یافت شده است: «چرا؟.. چگونه این اتفاق افتاد.. چه چیزی منجر به این وضعیت فعلی شد؟»

پرستار

دادستان کل کشور می‌گوید که لوسی از عدم اجازه بازگشت به بخش نوزادان ابراز ناراحتی کرده و نوشته است: «من کار اشتباهی انجام ندادم و آن‌ها مدرکی ندارند، پس چرا باید مخفی می‌شدم؟ "

پیام‌های همدردی با والدین پس از قتل عمد

این پرستار فردی عادی نیست، او پس از قتل یکی از کودکان «لبخند» زده و حتی پس از کشتن او برای پدر و مادرش کارت همدردی فرستاد.

در موقعیتی دیگر، یک مشاور اطفال مدعی شده که لوسی را در حالی که قصد کشتن یک کودک را داشته دیده و غافلگیر شده است. پس از این پزشکان در مورد ارتباط بین مرگ‌های مشکوک و حضور لوسی در شیفت‌های شب، ابراز نگرانی کرده اند.

این پرستار قاتل در یک مورد قتل، دو نفر از سه قلو‌های یک خانواده را به قتل رسانده است. هنگامی که لوسی به شیفت‌های روز منتقل شد، این بخش با مرگ‌های بدون دلیل بیشتری مواجه شد.

شیوه‌های کشتن

لوسی از روش‌های مختلفی مانند تزریق هوا به برخی از آن‌ها به صورت داخل وریدی یا از طریق وارد کردن لوله به بینی، یا تغذیه نوزادان با شیر یا مایعات مسموم شده با انسولین برای کشتن بچه‌ها استفاده می‌کرد./باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها