شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 19آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/19

فال روزانه یکشنبه 19آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/19

 

 

 

فال روز تولد امروز یکشنبه 98/08/19

 

 

 

بیشتر بخوانید:

 

 

 

 

 

دوست عزیزی که 19 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی باهوش، پرانرژی، عملگرا، محترم و بسیار حساس هستید. شما دوست دارید زندگی آرام و مستقلی داشته باشید تا بتوانید با آرامش به سوی اهداف خود پیش بروید. امسال شما با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و قراردادهای شراکت جدیدی را آغاز خواهید کرد که به پیشرفت شما کمک خواهند کرد و برای مدتی طولانی پایدار باقی خواهند ماند. سرمایه گذاری هایی که در گذشته کرده اید امسال به ثمر خواهند نشست و منافع مادی زیادی از آنها به دست خواهید آورد. دورهمی های دوستانه و سفرهای تفریحی می توانند شما را در برابر شخصی قرار دهند که همان نیمه ی گمشده تان است. خوشبختانه امسال دوستان و اعضای خانواده تان شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد و هر کمکی که از دستشان بربیاید در اختیارتان قرار خواهند داد. استرس و فشارهای عصبی ناشی از مسائل کاری مثل همیشه هر از گاهی شما را آزار خواهند داد و نگرانی هایی هم در رابطه با سلامت برخی از دوستان و عزیزان خود خواهید داشت. سعی کنید با فعالیت های معنوی این فشار و استرس و نگرانی ها را از خود دور کنید. ماه های دی، اسفند، خرداد و مهر برایتان بسیار مهم خواهند بود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید رویاهای عجیب و غریب اما شیرینی که شب گذشته دیده اید هنوز جلوی چشمتان خواهند بود. خوب به خواب هایی که دیده اید فکر کنید، به احتمال زیاد آنها پیامی برای شما دارند و می خواهند چیزی به شما بگویند. شما نقشه هایی عجیب و تا حدودی غیر عادی برای افزایش درآمد خود در نظر دارید که شانس موفقیت و یا شکست شما در آنها پنجاه به پنجاه است. پیش از آن که خودتان را بیش از حد درگیر این نقشه هایتان کنید همه ی جنبه های آن را در نظر گرفته و چشم خود را به روی واقعیت باز کنید. شاید این نقشه عملی باشد، اما فعلا شرایط لازم برای عملی کردن آن فراهم نباشند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

 

 

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست

مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

 

تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز انگار شما به طور ناگهانی شناخت تازه ای نسبت به دوستان خود پیدا کرده اید و نگاهتان به آنها تغییر یافته است. شاید این تغییر عقیده ی شما نسبت به آنها از موفقیت هایی که به دست آورده اند ریشه بگیرد و باعث شده باشد با تحسین به آنها نگاه کنید. اگر هنوز مجرد هستید امروز این احتمال وجود دارد که یکی از دوستان و آشنایانتان که پیش از این هم برای شما بسیار عزیز بوده است به یکباره جذابیت رمانتیکی برایتان پیدا کند. احتیاط کنید، شاید این احساس متقابل نباشد و با نشان دادن این تغییر ناگهانی در احساستان واکنشی منفی در طرف مقابلتان ایجاد کنید. شاید حتی این عشق ناگهانی سوء تفاهمی بیش نباشد و تا فردا همه چیز از سرتان افتاده باشد.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت

 

 

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت***که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش***هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت

 

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال امروز متولدین خرداد

امروز ممکن است زیاد سر حال نباشید و از لحاظ جسمانی احساس خستگی کنید، اما ذهنتان بسیار فعال است و همچون پرنده ای پر می کشد و تا دوردست ها می رود. ایده های مختلفی در ذهنتان هستند و خلاقیتتان حسابی به کار افتاده است. امروز شما می توانید بدون هیچ هراسی بلندترین ساختمان ها را بدون ترس از فرو ریختن آنها بسازید. اما قضاوت های اشتباهی که در مورد خودتان دارید می توانند تبدیل به قاتل موفقیت هایتان شوند. حتی اگر ذهنتان سرشار از افکار ضد و نقیض باشد هم، اکنون زمان بسیار مناسبی است برای مشخص کردن اولویت هایتان و تمرکز کردن بر روی آن چه برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد

بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست

هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

 

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین تیر

به جای مبارزه با موج تغییراتی که در زندگی تان دارد به وجود می آید با جریان زندگی پیش بروید؛ زندگی تان دارد تغییر می کند و مقاومت در برابر این وضع هیچ فایده ای برایتان ندارد و شما نیز باید همراه با آن تغییر کنید. شاید در ابتدای مسیر دیگران به شما بخندند و حتی مورد تمسخر آنها قرار بگیرید، اما در پایان راه این شما هستید که به آنها خواهید خندید. امروز شرکت در فعالیت های هنری برای شما بسیار جالب خواهد بود و به احتمال زیاد برای رفتن به سینما، تئاتر و یا یک کنسرت برنامه ریزی خواهید کرد. سعی کنید دوستانی که تفکراتی شبیه به خودتان دارند را نیز با خود همراه کنید تا بتوانید بعدا در مورد این تجربه ی خود با هم صحبت کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر

 

صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است***وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است

از صبا هر دم مشام جان ما خوش می‌شود***آری آری طیب انفاس هواداران خوش است

 

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز صبح زود از خواب بیدار شوید و سعی کنید از این روز تعطیل استفاده کرده و خانه تان را یک نظافت اساسی بکنید. به دلایل نامشخصی وضعیت اقتصادی تان، به ویژه در آینده، ذهن شما را به خود درگیر کرده است. این نگرانی فعلیتان در مورد مسائل اقتصادی در واقع از نگرانی عمیقتر شما برای اهداف بزرگترتان ریشه می گیرد. خوشبختانه فکر کردن به اهدافتان می تواند به شما کمک کند تا این وضعیت را برطرف کنید. چه چیزهایی برای شما ارزشمند هستند؟ دوست دارید پنج سال دیگر کجا باشید و چکار کنید؟ چه چیزهایی برایتان در اولویت قرار دارند؟ هر چه بیشتر به آینده فکر کنید بهتر خواهید فهمید که در حال حاضر چه کارهایی باید انجام دهید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد

 

صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است***وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است

از صبا هر دم مشام جان ما خوش می‌شود***آری آری طیب انفاس هواداران خوش است

 

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال امروز متولدین شهریور

امروز اطلاعات جدیدی در زمینه ای که برایتان بسیار جالب و هیجان انگیز است به دست خواهید آورد. این تازه اول ماجراست و تازه ذره ای از یک دریا اطلاعات را کشف کرده اید. امروز حتی اگر اعتماد به نفستان اندکی کمتر از همیشه باشد هم اراده و پشتکار همیشگی تان به شما کمک خواهد کرد تا با وجود همه مشکلات و موانع رویاها و اهدافتان را دنبال کرده و اجازه ندهید موانع بی اهمیت جلوی پیشرفتتان را بگیرند. با این همه انتقادات سرسختانه یک نفر شما را به خاطرات تلخ گذشته که شاید حتی در کودکی تان ریشه داشته باشند خواهد برد. به جای این که ذهن خود را درگیر حرف های بیهوده دیگران کنید سعی کنید با دستیابی به موفقیت انتقام خود را از آنها بگیرید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور

 

 

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

 

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز روز خوبی است تا از یکی از دوستان خود که مهارت بالایی در استفاده از کامپیوتر دارد کمک بگیرید و علاوه بر حل کردن مشکلی که برای کامپیوترتان پیش آمده است دانش خودتان در این زمینه را هم کمی بالا ببرید. شاید به دنبال ماجرای امروز به این نتیجه برسید که دلتان می خواهد در دوره ای ثبت نام کرده و توانایی های خود را در این زمینه بالاتر ببرید. امروز ممکن است به طور کاملا غیر منتظره خبرهای خوبی به گوشتان برسند که مژده ی اتفاق خوبی را برایتان به همراه دارند. وقوع این اتفاق به احتمال زیاد با تأخیر مواجه خواهد شد، اما خیالتان از این که حتما به واقعیت خواهد پیوست راحت باشد و از این بایت هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر

 

 

اگر چه باده فرح بخش و باد گل‌بیز است***به بانگ چنگ مخور می که محتسب تیز است

صراحی ای و حریفی گرت به چنگ افتد***به عقل نوش که ایام فتنه انگیز است

 

تعبیر:در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااینخصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکن است عشق جدیدی سر راهتان قرار بگیرد. در واقع شخصی که عاشقش می شوید تازه وارد زندگی شما نشده است و تنها چیزی که جدید است این احساس شما نسبت به اوست. این اتفاق رابطه ی بین شما را در جهتی کاملا متفاوت قرار خواهد داد. البته یک احتمال دیگر هم برای شما وجود دارد و آن هم این است که سر و کله ی بک عشق قدیمی دوباره پیدا شود و بخواهد پرونده های قدیمی را برای همیشه ببندید و رابطه ای دوستانه هر چند غیر عاشقانه با هم داشته باشید. شرایط اطراف شما دارند تغییر پیدا می کنند و شما هم با روی باز از این تغییرات استقبال می کنید و امیدوار هستید که اتفاقات خوبی را برای شما رقم بزنند.

 

 

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

 

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

 

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال  روز متولدین آذر

امروز اگر وقت اضافه ای پیدا کنید و کار دیگری برای انجام دادن نداشته باشید به این فکر خواهید افتاد که ایده های جدیدی که در سر دارید را مورد استفاده قرار داده و در یک مقاله، شعر، داستان، نقاشی و هر چیز دیگری که به ذهنتان برسد مورد استفاده قرار دهید. شاید حتی به این فکر بیفتید که برنامه های دیگرتان را کنسل کرده و فکر و انرژی تان را روی انجام این کار متمرکز کنید. راه را به روی ایده های دیگری که به ذهنتان می رسند باز بگذارید، شاید بتوانید بعدا از آنها به طور مناسبی استفاده کنید. زمانی که دیگران بخواهند شما را زیر سوال ببرند آماده اید تا به هر قیمتی از خودتان دفاع کنید، اما امروز که خودتان خود و توانایی هایتان را زیر سؤال برده اید چه باید بکنید؟!

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اذر

 

ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت

 

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روز متولدین دی

امروز اخباری در رابطه با وضعیت دنیا و فقر و بدبختی های مردم به گوشتان خواهند رسید که شما را به این فکر خواهند انداخت که چطور می توانید تغییری در این وضعیت ایجاد کنید. این، هدف بسیار ارزشمندی است اما نگرش فعلی شما به این وضعیت چندان منطقی نیست و بیشتر از روی احساستان تصمیم گرفته اید و آگاهی درستی از واقعیت ماجرا و محدودیت هایی که در این راه وجود دارند ندارید. پیش از گرفتن هر تصمیمی سعی کنید نگاه کامل و صحیحی به اوضاع داشته باشید و از همه ی زوایا به آن نگاه کنید. در شرایط فعلی شما نیاز به این دارید که منابع مالی خود و همچنین منابع مشترکی که با دیگران دارید را مدیریت کنید، کمی بیشتر صرفه جویی کنید!

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی

 

 

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

 

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال متولدین بهمن

امروز در حالی که شما خونسرد، آرام و به احساسات خود مسلط هستید دیگران رفتاری بیش از حد احساساتی از خودشان نشان می دهند. در واقع انگار شما خودتان به دنبال افراد احساساتی می روید تا با احساسات آنها کمبود فعلی احساس در وجود خودتان را جبران کنید. این رفتار بیش از حد منطقی شما می تواند بین شما و شخصی که دوست دارید ایجاد مشکل کند. درست است که ترکیب منطق و احساس می تواند خیلی خوب باشد، اما به شرطی که هر دو نفر ترکیبی از این دو را داشته باشند، نه این که یک نفر تماما منطق و یک نفر دیگر تماما احساس باشد. کمی احساس را به منطق خود اضافه کنید تا از بروز هر مشکلی جلوگیری کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن

 

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

 

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین اسفند

شما طی چند روز گذشته خیلی از خودتان کار کشیده اید و ممکن است امروز کمی خسته و بی انرژی باشید. با این حال ذهنتان هنوز فعال است و می خواهید سر خودتان را با کارهایی مثل کتاب خواندن، تماشای فیلم و سریال و یا گوش کردن به سخنرانی گرم کنید. تمام اطلاعاتی که از این طریق به دست می آورید برایتان جالب و هیجان انگیز خواهند بود و حتی ممکن است شما را در جهت جدیدی قرار دهند. امروز مواظب باشید به خودتان جو مریضی ندهید، چون همین که کوچکترین نشانه ای از مریضی در خودتان حس کنید آن را برای خودتان به یک بیماری تمام و عیار تبدیل می کنید و کار را به جایی می کشانید که مجبور شوید فردا هم در خانه بمانید و استراحت کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند

 

 

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است

 

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد

*منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه