شمانیوز

بیوگرافی کامل و فیلم شناسی “فرهاد اصلانی” و عکسهای این بازیگر سینما و تلویزیون در نقش های متفاوت و در کنار بازیگر ترکیه ای را اینجا ببینید.

نمناک نوشت :

 

خبر داغ : عکس های لورفته از خوش گذرانی زهرا امیر ابراهیمی و گلشیفته فراهانی + بیوگرافی

 

 • نام: فرهاد
 • نام خانوادگی:اصلانی
 • تاریخ تولد:  18 خرداد ماه 1345
 • محل تولد: بیجار -  کردستان
 • زمینه فعالیت: سینما،  تلویزیون  و تئاتر
 • والدین: صادق اصلانی _ صفیه بکائی
 • محل زندگی: تهران
 • پیشه: بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون
 • سال های فعالیت: 1370 - حال
 • همسر: مژده دانش پژوه
 • فرزندان: هانا
 •  

UwKrjc9KfRek

 

 

حرف های نورگل یشیلچای درباره همبازی شدن با فرهاداصلانی:

 

خیلی جالب است که با وجود اینکه زبان هم را نمی فهمیم؛ اما نقش همدیگر را درک کرده ایم. هرچه فرهاد می گفت، با اینکه من زبان فارسی بلد نیستم، متوجه می شدم! او هم حرف من را متوجه می شد! این خیلی جالب بود. شاید به این دلیل که علایق مشترک داشتیم. شاید هم به دلیل این بود که از زبان بدن خیلی استفاده می کرد. شاید بتوانم بگویم قوی ترین و لذت بخش ترین پارتنری بود که تابه حال با او ایفای نقش کرده ام. فرهاد خیلی بازیگر باهوشی است و کاملا معلوم است با هوشش ایفای نقش می کند. من از کار با بازیگران باهوش خیلی لذت می برم. او هم احتمالا همین طور است. به طورکلی خیلی خوب با هم کنار آمدیم و کار کردیم.

 

JUrpE7x8CBbg

دالدبایتبا

 

فرهاد اصلانی درال 1345 سدر بیجار کردستان متولد شد. او در سال 1371 در دوره دو ساله کارگردانی و بازیگری در زمینه  تئاتر  از فرهنگسرای نیاوران  فارغ التحصیل  شد.

 

kS7V0xYwWz5v

 

پدر و مادر فرهاد اصلانی

همسر و دختر فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی متاهل می باشد و با مژده دانش پژوه  ازدواج  کرده است، این زوج صاحب یک دختر بنام هانا می باشند.

 

cIKPSHLY7Swp

 

عکس فرهاد اصلانی در کنار همسرش 

 

 

بیوگرافی مژده دانش پژوه

متولد 1349

دیپلم  نقاشی  از هنرستان هنرهای تجسمی1368

فوق  دیپلم  نقاشی فرهنگسرای نیاوران 1370

لیسانس طراحی چاپ دانشگاه هنر الزهرا 1376

شروع فعالیت در زمینه تصویرگری 1380

فروردین 94 نمایشگاه عروسک های مروجین  ادبیات  کودک نوجوان موزه  عروسک  ملل

شهریور 94 نمایشگاه و رونمایی عروسک معطر باجی  موزه  عروسک ملل

زمستان 96رونمایی از عروسک چهار شنبه خاتون موزه عروسک و فرهنگ ایران

 

Image result for ‫فرهاد اصلانی‬‎

 

 

اصلی ترین ملاک بازیگری

اصلی ترین ملاک من برای انتخاب، فیلمنامه است. از طرفی  خانواده  سینما کوچک است و بعضی موقع ها به تو احتیاج دارند. به خاطر همین باید بروی به آنها کمک کنی و بعضی انتخاب هایم به همین دلیل بوده است.

 

0kk96Pr5nXJT

 

عکس جوانی های فرهاد اصلانی

عدم علاقه به تلویزیون

تلویزیون خیلی می توانست خردمندانه تر رفتار کند و مردم را با هم آشتی داد، اما متاسفانه تلویزیون رویه ای را انتخاب کرد که مدام کارها کم ارزش تر و بی خاصیت تر شدند و به نظر می آمد کسی انگیزه ندارد و انگار فقط می خواهند آب در دل کسی تکان نخورد؛ به همین دلیل اصلا علاقه ای به کار در تلویزیون ندارم.

 

آغاز فعالیت هنری: 

بازی در تئاتر را در سال 1357 هم زمان با تحصیل و هم چنین  بازی  در نمایش های رادیویی را از سال 1371 آغاز نمود. اولین بار در نقش جوان میوه فروش در مجموعه تلویزیونی همسایه ها که در سال 1372 و به مناسبت ماه مبارک رمضان از تلویزیون پخش می شد، نظرها را به خود جلب کرد و سپس حضور در جلوی  دوربین  را در سال 1373 با فیلم روسری آبی کاری از رخشان بنی اعتماد تجربه کرد.
 
 
او در سریال آشپزباشی بسیار هنرمندانه ظاهر شد و نقشی به یادماندنی را درخاطرهٔ مردم ثبت کرد. اصلانی در زندگی خصوصی و من مادر هستم با بازی قوی خود نقشی ماندگار را به جای گذاشت. اما شاهکار فرهاد اصلانی را می توان در نقش عبیدالله بن زیاد در سریال فاخر مختار نامه مشاهده کرد.

 

مختارنامه آخرین کار فرهاد اصلانی برای تلویزیون:

بازی در نقش ابن زیاد در سریال مختارنامه (1389) پایان بخش فعالیت فرهاد اصلانی در تلویزیون بود.

نظر فرهاد اصلانی درباره سریال مختارنامه

من در همان ابتدا و مقدمات تحقیقاتی که درباره این نقش انجام دادم و می خواستم این نقش و رول را بازی کنم، دو تا جمله خیلی تاثیر عجیبی برای من داشت که یکی از آن ها از حمید مظفری بازیگر بسیار خوب تئاتر و پیشکوست ما بود که آقای حمید مظفری به من گفت کاری رو اخیرا ازت دیدم که متکی به گریم بود و آن کار را خوب اجرا کرده بودی اما نقش ابن زیاد را می خواهی چیکار کنی؟گفتم چطور؟ گفت در سریال مختار همه شبیه هم هستند، همه دستار به سر دارند و عبا روی دوششان هست و آیا فکر کردی اینجا می خواهی چیکار کنی؟ زیرا باید بازی متفاوتی از خود نشان بدهی و این جمله خیلی تکان دهنده برای من بود.

من برای این نقش خیلی تحقیق کردم و وقتی به بازی رسید تصمیم گرفتم، صدای خاصی را برای این نقش بسازم، به هر حال جز طبقه خاصی بودم و با مردم عادی فرق داشتم و آن صدا مورد تایید آقای میرباقری قرار گرفت.

فرصت یک ماهه داشتم و این فرصت کافی بود، پس رفتم شروع به تحقیق کردم و مختارنامه های مختلف، تاریخ بیهقی و کتاب های مشابه دیگری را خواندم. خواندن تاریخ این کمک را به من کرد تا من بازی قابل باورتری را تونستم ارائه بدهم و وقتی نقش را بازی می کردم دیالوگ های آن را حفظ نمی کردم بلکه آن را حس می کردم و من با نقشم زندگی کردم.

در این جا باید بگویم یک خطبه ای را ابن زیاد در  مسجد  کوفه می خواند که من به جرات می توانم بگویم که در لابلای این خطبه تمام ابعاد شخصیتی ابن زیاد مشخص شد و به اندازه کافی این که چقدر این آدم سیاسی است و این که چقدر استفاده نامناسب از  دین  می کند، چقدر حاکم قدرتمندی است و اینکه ابن زیاد چقدر قصی القلب است را به خوبی در این خطبه مشخص می شود. و من هر وقت از کار فاصله می گرفتم و بعد از مدتی دوباره به سر صحنه می رفتم یک دور آن خطبه را برای خودم می خواندم.

 

Image result for ‫فرهاد اصلانی‬‎

 

خروج اصلانی از تلویزیون و ورود به سینما

با خروج عامدانه ی اصلانی از تلویزیون، سینما آغوشش را برایش گشود. حضور در یه حبه  قند  (1389) رضا میرکریمی کافی بود تا او شروع محکم و دوباره ای در سینما داشته باشد؛ اما وقتی پای اکران در میان می آمد، بخت چندان با او یار نبود.

اصلانی دهه ی 90 را با چهار فیلم توقیفی آغاز کرد:زندگی خصوصی (محمدحسین فرح بخش)، خرس (خسرو معصومی)، پل چوبی (مهدی کرم پور) و قصه ها (رخشان بنی اعتماد). در این میان و با گذشت هفت سال هنوز خرس بخت دیده شدن پیدا نکرده است. در سال 1391 در دو فیلم به خاطر پونه (هاتف علیمردانی) و من مادر هستم(فریدون جیرانی) بازی کرد که اگرچه برخلاف فیلم های سال قبل بخت اکران پیدا کردند، اما با اصلاحات متعدد و اعتراضاتی شدید روبه رو شدند.

 

5fnX4v4SBp20

 

هنگامه قاضیانی و فرهاد اصلانی در نمایی از فیلم من مادر هستم

زندگی خصوصی و خرس در سی امین جشنواره ی فیلم فجر به روی پرده رفتند و اصلانی توانست در نخستین نامزدی اش در فجر به سیمرغ بلورین جشنواره دست پیدا کند. اتفاقی که تا به امروز تکرار نشده و چهار نامزدی بعدی او در فجر به جایزه بدل نشده است. اصلانی برای فیلم های قصه ها در جشنواره ی سی ودوم، دوران عاشقی در جشنواره ی سی وسوم، دختر در جشنواره ی سی وچهارم و مغزهای کوچک زنگ زده در جشنواره ی سی وششم نامزد دریافت سیمرغ شد. به عبارت دیگر در هفت دوره ی اخیر جشنواره ی فیلم فجر اصلانی در پنج دوره نامزد دریافت جایزه بوده است که در نوع خود رکورد قابل توجهی است.

از دیگر فیلم های  شاخص  اصلانی در این سال ها می توان به کوچه ی بی نام (1393) اشاره کرد که دومین همکاری او با هاتف علیمردانی بود و در آن با بازیگرانی مثل  باران کوثری  ، پانته آ بهرام ، فرشته صدرعرفایی و امیر آقایی هم بازی شد.

 

R6yABqecEulD

 

 بازی فرهاد اصلانی و باران کوثری در  فیلم سینمایی  کوچه بی نام

در ادامه چهار فیلم برتر دیگر فرهاد اصلانی را مرور می کنیم:

عصر یخبندان (1393)

چهارمین تجربه ی سینمایی مصطفی کیایی، یک درام جنایی و خانوادگی است که در آن فرهاد اصلانی نقش مردی به نام «بابک» را بازی می کند که پس از 12 سال  زندگی مشترک  با همسرش منیره (با بازی  مهتاب کرامتی  ) روابطشان به سردی می گراید و «منیره» گرفتار  مواد مخدر  می شود. فیلم علاوه بر اصلانی و کرامتی از گروه بازیگران شاخصی چون بهرام رادان ، آناهیتا نعمتی ، سحر دولتشاهی ، ژاله صامتی، مینا ساداتی و محسن کیایی بهره برد و در سی وسومین جشنواره ی فیلم فجر در شش رشته از جمله بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر اصلی زن (کرامتی)، بهترین بازیگر مکمل زن (دولتشاهی و ساداتی) و بهترین بازیگر مکمل مرد ( محسن کیایی ) نامزد جایزه شد و در نهایت سحر دولتشاهی و نیما جعفری جوزانی، تدوینگر فیلم، دو سیمرغ برای این فیلم به دست آوردند. فرهاد اصلانی هم که برای بازی در فیلمدوران عاشقینامزد سیمرغ بازیگر مکمل مرد شده بود، در فهرست نامزدهای این فیلم قرار نگرفت.

 

دوران عاشقی (1393)

ششمین فیلم کارگردان گزیده کار سینمای ایران، علیرضا رئیسیان، در طول 25 سال، از بازی هنرمندانی چون شهاب حسینی و لیلا حاتمی سود می برد و مینا وحید نخستین نقش جدی اش را در سینما با این فیلم تجربه کرد. فرهاد اصلانی در این فیلم نقش مکمل ولی مهمی برعهده دارد. او نقش آقای زندی دایی میترا (مینا وحید) را بازی می کند. میترا که به تازگی از خارج آمده با حمید ( شهاب حسینی ) که همسرش بیتا (  لیلا حاتمی  ) وکیل است، آشنا می شود و با او عقد می کند.

 

بارداری میترا اوضاع را پیچیده می کند و پای دایی میترا را که آدم متنفذی است به داستان باز می کند. دوران عاشقی در سی وسومین جشنواره ی فیلم فجر در 10 رشته ازجمله بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه، بازیگر اصلی مرد (شهاب حسینی)، بازیگر -اصلی زن (لیلا حاتمی) و بازیگر مکمل مرد (فرهاد اصلانی) نامزد سیمرغ شد و درنهایت دو سیمرغ فیلمنامه نویسی و فیلم برداری را به دست آورد. فرهاد اصلانی که سال پیش دومین نامزدی اش در فجر را به بابک حمیدیان واگذار کرده بود، این بار هم نامزدی سومش را به هومن سیدی بازیگر من  دیه  گو  مارادونا  هستم باخت. اصلانی سال گذشته در فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی بازی کرد. دوران عاشقی بیش از 2/2میلیارد تومان فروش داشت.

 

8Z7ZZTDxtMcW

 

 فرهاد اصلانی و شهاب حسینی در فیلم دوران عاشقی

زندگی خصوصی (1390)

یکی از جنجالی ترین نقش های فرهاد اصلانی در این فیلم مهیج حسین فرح بخش شکل گرفت. او در نقش ابراهیم که از نیروهای تندروی اول  انقلاب  بوده و حالا سردبیر یک روزنامه ی اپوزیسیون است بازی می کند که «پریسا» (  هانیه توسلی  ) وارد زندگی اش می شود و همه چیز را به هم می ریزد. فرح بخش که از اوایل دهه ی 60 بیش از هر چیز به عنوان تهیه کننده ی فیلم های سینمای بدنه شناخته می شد، 9 سال پس از نخستین کارگردانی اش در فیلم «عطش»، این فیلم را که در پس مثلث عشقی اش لایه های انتقادی سیاسی پررنگی داشت ساخت که شش روز پس از آغاز اکران در سال 1391 به همراه «گشت ارشاد» از پرده پایین آمد و بعد به طور کامل لغو مجوز شد.

در جشنواره ی فیلم فجر سال پیش از آن فرهاد اصلانی تنها نامزدی این فیلم را به ارمغان آورد که البته این نامزدی با فیلم «خرس» مشترک بود و اصلانی توانست در  رقابت  با حمید فرخ نژاد (روزهای زندگی و گشت ارشاد)، حسین یاری (یک سطر واقعیت)، میلاد کی مرام (ملکه)، مصطفی زمانی (یک عاشقانه ی ساده) و رضا عطاران (خوابم می آد)، سیمرغ بازیگر اصلی مرد را شکار کند.

 دختر (1394)

پنج سال بعد از تجربه ی موفق نخستین همکاری اصلانی با میرکریمی در فیلم یه حبه قند (1389) این بار او در نقش اصلی ظاهر شد. اصلانی در این فیلم در نقش احمد عزیزی یک مهندس پالایشگاه آبادان بازی می کند که دختر نوجوانش ستاره (با بازی ماهور الوند) بدون اجازه به سفری نصف روزه به تهران می رود، اما تأخیر پرواز برنامه ریزی اش را به هم می ریزد و احمد برای بازگرداندنش از آبادان به تهران می رود. به لطف همکاری با میرکریمی بازی اصلانی برای نخستین بار در جشنواره های جهانی دیده شد.

فیلم در جشنواره های آسیاپاسیفیک، فیلم های هنری باتومی در گرجستان، بین المللی هند، فیلم های عاشقانه ی مونس در بلژیک،  مسکو  روسیه و وایادولید  اسپانیا  به نمایش درآمد. اصلانی در جشنواره های مسکو و مونس به جایزه رسید و در جشنواره های آسیاپاسیفیک و باتومی هم نامزد جایزه شد.

 

qZKHC9FYzdLp

 

سکانسی از فیلم دختر با بازی فرهاد اصلانی

جایزه ی او در جشنواره ی مسکو یکی از مهم ترین جوایز جهانی بازیگری  سینمای ایران  محسوب می شود. دختر در سی وچهارمین جشنواره ی فیلم فجر هم در هفت رشته ازجمله بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه، بازیگر اصلی مرد (اصلانی) و بازیگر مکمل زن (مریلا زارعی) نامزد دریافت جایزه شد، اما فقط در رشته ی  موسیقی  (محمدرضا علیقلی) و مشترکاً با امکان مینا به سیمرغ رسید. اصلانی چهارمین نامزدی اش در فجر را به  پرویز پرستویی  بازیگر بادیگارد باخت و دو سال بعد هم که پنجمین نامزدی را برای مغزهای کوچک زنگ زده به دست آورد، سیمرغ را به جمشید هاشم پور کهنه کار و بازی اش در دارکوب واگذار کرد. دختر در گیشه فروشی بالغ بر 3میلیارد تومان را ثبت کرد.

 

L8ciT4pBzHc2

 

ماهور الوند، مریلا زارعی، میرکریمی و فرهاد اصلانی

درباره فیلم  زیر سقف دودی  :

زیر سقف دودی با رابطه بهرام و شیرین آغاز می شود که به بن بست رسیده اند و حالا بهرام با زن دیگری وارد رابطه شده و پسرشان هم به دختری آشنا شده که قصد ازدواج با او را دارد و در این بین شیرین هم درگیر رابطه از هم پاشیده اش با بهرام است. کلیات اثر جدید درخشنده درباره این داستان ها و انسانهایی است که در این شرایط حضور دارند و قرار است جزئیاتی را در روابطشان مطرح نمایند که جذابیت اصلی فیلمنامه را شکل می دهد، اما مخاطب هرچقدر که منتظر می ماند، کمترین نتیجه را می گیرد.

فیلمبرداری این اثر از 10 مهر 1395 آغاز و در 6 آذر 1395 به پایان رسید. اولین نمایش این فیلم، سی و پنجمین  جشنواره فیلم فجر  بوده است. فیلم زیر سقف دودی از تاریخ 17 خرداد 1396 در سینماهای  ایران  اکران شده است. سینا سرلک خواننده تیتراژ پایانی این فیلم است.

جن زیبا 

فرهاد اصلانی که سال پرکاری را پشت سر گذاشته، بازیگر نقش اصلی مرد فیلم است. نورگل یشیلچای هم که با پخش یک سریال  ترکیه  ای از طریق  ماهواره  در ایران به شهرت رسید، بازیگر نقش اصلی زن فیلم است. لیلا زارع هم که این روزها با سریال ممنوعه در شبکه نمایش خانگی حضور دارد دیگر بازیگر فیلم است.

داستان فیلم:یدالله ( فرهاد اصلانی ) فردی با اختلالات روانی است که سابقاً در یک بیمارستان بستری بوده و حالا در همان  بیمارستان  مشغول کار است. از سوی دیگر دلارام ( نورگل یشیلچای ) زن جوانی که از آسایشگاه روانی گریخته و به خانه یدالله می آید و..

بایرام فضلی، فیلمبردار با سابقه سینمای ایران که دو فیلم تا به امروز کارگردانی کرده که اولی  باز هم سیب داری؟ در سال 1385 و دیگری  جن زیبا  بوده است.

فرهاد اصلانی در نقش شرافت سریال هیولا

با این حال در بازی کمدی نشان می دهد ذوق و قریحه اش کمتر از مثلا رضا عطاران نیست. باهوش است و واکنش هایش به دیالوگ ها خنده دار از کار درآمده. زمانی که در سه نقش ظاهر می شود و پای وجدان و شیطان وجودش هم وسط می آید واقعا سه نقش را بازی می کند نه این که تیپ سازی کند. خودش که حیران و گیج مانده که با زندگی اش چه کند، نقش شیطان که راحت و کمی لوده است و نقش وجدان که عصا قورت داده و جدی است. خیلی خوب بین همه این نقش ها در آن واحد رفت وآمد می کند.

برخلاف خیلی از کمدی های ما که با شوخی های کلامی شکل می گیرند در هیولا اتفاقا خنده اصلی را موقعیت ها و در نتیجه بازی بازیگران از تماشاگران می گیرد. بار اصلی خنده ها این بار نه بر دوش  مهران مدیری  که روی دوش فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی است. فرهاد اصلانی بدون واکنش های اغراق شده با میمیک های ظریف چشم و صورت و لحن خوبش در گفتن دیالوگ موفق می شود کاراکتر ساده شرافتمندانه اش را تا مرز حماقت ببرد و مخاطب را بخنداند.

تا اینجا بهترین نکته سریال هیولا بازی فرهاد اصلانی بوده است. این که مدیری باعث شده او از قالب همیشگی اش خارج شود و حالا به چشم بازیگری او را ببینیم که چیزهای زیادی در چنته دارد و فقط باید فرصت و شانس پیدا کند تا آن ها را عرضه کند.

 

QOW0h5IpxnLa

 

بازی فرهاد اصلانی در سریال خانگی هیولا به کارگردانی مهران مدیری

 

  کلمبوس

کلمبوس ساخته جدید هاتف علیمردانی است که آذرماه سال گذشته در سینماها اکران شد از مرداد ماه 1398 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

چهارمین دوره  جشنواره فیلم  های ایرانی در تونتو یا جشنواره بزرگ سینه ایران از 16 تا 19 نوامبر 2018 در تورنتوی  کانادا  برگزار شد و جایزه ی این فستیوال بزرگ به فیلم کلمبوس ساخته هاتف علیمردانی تعلق گرفت.

فرهاد اصلانی، سعید پورصمیمی، شبنم مقدمی، مجید صالحی ، هانیه توسلی ، فریده سپاه منصور، گیتی قاسمی، عرفان ابراهیمی، میترا رفیع، فرنوش نیک اندیش، تورج الوند، نیما نیک طبع بازیگران فیلم کلمبوس را تشکیل میدهند.

متری شیش و نیم

متری شیش و نیم فیلمی به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان و محصول سال 1397 ایران است. نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به روی پرده رفت و موفق شد برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شود. بعد از ابد و یک روز، این فیلم دومین همکاری سعید روستایی با نوید محمدزاده ، پریناز ایزدیار و پیمان معادی است. این فیلم از تاریخ 25 اسفند 97، در سینما های ایران اکران شد.

این فیلم که به گفته کارگردانش قرار نبود در سال 98 در نمایش خانگی پخش شود ولی در تاریخ 98/5/15 نسخه لو رفته از بازبینی فیلم که مدت زمان آن 140 دقیقه است در  فضای مجازی  پخش شد.

داستان فیلم:چند تن از مأمورین  پلیس  مبارزه با مواد  مخدر  به سردستگی صمد (پیمان معادی) به دنبال فروشندهٔ بزرگ شیشه در تهران به اسم ناصر خاکزاد(نوید محمدزاده)هستند...

تاکنون از میان بازیگران حضور فرهاد اصلانی و ترانه علیدوستی در این فیلم سینمایی قطعی شده و ظرف چند روز آینده گروه تولید با چند بازیگر دیگر برای حضور در این پروژه به توافق خواهند رسید.

فرهاد اصلانی پس از سریال هیولای مهران مدیری و فیلم جدید اصغر نعیمی با عنوان خط استوا که هم اکنون در کشور اندونزی در مرحله فیلمبرداری قرار دارد  به این پروژه می پیوندد. آخرین تجربه سینمایی ترانه علیدوستی نیز به فیلم فروشنده  اصغر فرهادی  برمی گردد که در سال 95 در ایران به نمایش درآمد. علیدوستی چند سالی درگیر سریال پرحاشیه شهرزاد بود و حالا در تجربه جدید سینمایی خود قرار است در فیلم فائزه عزیزخانی به ایفای نقش بپردازد.

 

yaWZMmKHTW6O

 

همکاری فرهاد اصلانی با ترانه علیدوستی در فیلم ملخ

«خط استوا» به کارگردانی اصغر نعیمی که در شهر جاکارتا و جزیره بالی مقابل دوربین رفته این روزها به نیمه راه فیلمبرداری خود رسیده و فیلمبرداری آن با بازی فرهاد اصلانی و سیامک انصاری ادامه دارد ؛ آزاده صمدی نیز دیگر بازیگر این فیلم است.

این فیلم فضایی متفاوت داشته و در مورد رییس و نایب رییس  فدراسیون فوتبال  است که در آستانه اجلاس AFC یک ناهماهنگی برنامه آن ها را به هم زده و به جای کوالالامپور در جزیره بالی گرفتار میشوند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied