شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 29 دی 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/10/29

فال روزانه یکشنبه 29 دی 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/10/29

 

 

 

فال روز تولد (98/10/29)

 

 

 

دوست عزیزی که 29 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

سخاوت و تواضع دو ویژگی شخصیتی بارز شما هستند. در سالی که پیش رو دارید شما برای انجام مسئولیت هایی که به عهده دارید هر کاری که لازم باشد را انجام خواهید داد و از هیچ تلاشی فروگذار نیستید. شما مسئولیت ها و وظایف خود را به نحوی انجام خواهید داد که مایه ی رضایت اطرافیان و به ویژه عزیزانتان خواهد بود. صداقتی که شما در انجام کارهایی که به عهده می گیرید از خودتان نشان می دهید برای شما اعتبار و احترام زیادی را به همراه خواهد داشت. اگر مشغول به تحصیل هستید و یا قصد ادامه تحصیل را دارید امسال برای شما فرصت های بسیاری را به همراه خواهد داشت و موفقیت های بسیاری را به دست خواهید آورد. مطالعه و تحقیق و جستجو باعث احساس لذت و رضایت در شما خواهد شد و در این راه خستگی برای شما هیچ معنا و مفهومی نخواهد داشت. مهارت های ارتباطی شما توجه مقامات مافوق و رؤسایتان را به شما جلب خواهد کرد و آنها را با دانش گسترده و استعدادهای خود تحت تأثیر قرار خواهید داد. حتی اگر فکر می کنید عشق واقعی ربطی به ظاهر آدم ندارد، امسال برای به دست آوردن عشقتان باید حسابی به خودتان برسید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین فروردین

 

شما استاد تجزیه و تحلیل مفاهیم و ایده های مختلف هستید و این توانایی های تحلیلی شما در فهم و حل هر مشکلی که سر راهتان قرار می گیرد به شما کمک خواهند کرد. با این حال باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که فقط فکر کردن و تحلیل مسائل و موقعیت های مختلف کافی نیست و به جای دست روی دست گذاشتن باید برای استفاده از نتیجه ی افکار و بررسی هایتان دست به کار شوید. امروز از آن روزهایی است که قدرت تخیلتان خیلی خوب کار می کند و از این که در عالم خیال و رویا فرو رفته و به چیزهایی مانند آینده ی رابطه ی عاطفی تان فکر کنید لذت خواهید برد. عشقتان در دنیای واقعی منتظر این است که با او وقت بگذرانید، پس زیاد وقتتان را تلف نکنید!

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

 

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

 

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

divider1

 

فال روزانه
فال روزانه متولدین اردیبهشت
 

امروز آغازگر دوره ای بسیار هیجان انگیز و به همان اندازه مهم در زندگی شما خواهد بود. اکنون زمان شروع های تازه در روابط عاطفی و شخصی شماست. شما آماده اید تا تغییراتی که خودتان و عشقتان برای مدت ها مد نظر داشته اید را در رابطه ی خود اعمال کنید. شاید بالاخره به این نتیجه برسید که زمان شروع زندگی مشترکتان فرا رسیده است و یا بخواهید خانواده تان را در جریان تصمیمتان قرار دهید و یا اگر ازدواج کرده اید بخواهید بچه دار شوید. در هر صورت در اجرای نقشه ها و برنامه هایی که به محکم تر شدن رابطه تان کمک می کنند حتی یک لحظه هم تردید نکنید و مطمئن باشید اقداماتی که امروز انجام می دهید نتایجی مطلوب به همراه خواهند داشت.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت :  

 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

 

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

divider1

 

 فال روزانه متولدین خرداد

 

اگر در روابط شخصی و یا عاطفی خود با مشکلاتی روبرو بوده اید، امروز انتظار نداشته باشید که اوضاع به نفع شما تغییر کند و یا در جهتی که دوست دارید پیش برود. از نظر اطرافیانتان شما به طور غیر قابل تحملی حساس شده اید و هر چیزی که می گویند و هر کاری که می کنند باعث می شود عصبی شده و واکنش های تندی از خودتان نشان دهید. حتی ابراز احساسات عشقتان نیز برای شما هیچ معنا و مفهومی ندارد و احساس می کنید که دارد به شما دروغ می گوید! البته که آنهایی که شما را دوست دارند ان وضعیت را تحمل خواهند کرد و تا درست شدن اوضاع در کنارتان خواهند بود، اما شما هم نباید انتظار داشته باشید همه دقیقا همان طوری رفتار کنند که شما انتظار دارید.

 

فال حافظ متولدین خرداد :  

 

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

 

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

 

امروز برای شما روزی همراه با کار و تلاش بسیار خواهد بود. درست است که امروز روز تعطیلتان است، اما شما زمان زیادی برای استراحت کردن نخواهید داشت. شما مشکلی با کار کردن ندارید و خیلی راحت با این وضعیت کنار خواهید آمد و هر کاری که از دستتان بربیاید را انجام خواهید داد. خیلی از مسائل به ظاهر جزئی و بی اهمیت در زندگی تان که فکر می کرده اید می توانند به حال خودشان رها شوند امروز به توجه و رسیدگی شما نیاز خواهند داشت، اما در پایان روز اگر به آنها پرداخته باشید، با وجود خستگی احساس خیلی خوبی خواهید داشت. حداقل سعی کنید ساعات پایانی روز را همان طوری که خودتان از یک روز تعطیل انتظار دارید بگذرانید.

 

فال حافظ متولدین تیر :  

 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

 

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

divider1

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

شما به احتمال زیاد به این که دیگران در مورد شما چه فکری می کنند اهمیت زیادی می دهید. این موضوع باعث می شود تصمیم گیری در مواقع حساس، حتی اگر مطمئن باشید چه کاری را باید انجام دهید برای شما سخت شود، چون نگران این هستید که مبادا دیگران در مورد شما قضاوت اشتباهی داشته باشند. امروز از آن روزهایی است که با این مشکل به طور جدی دست به گریبان خواهید بود. به قدرت تشخیص و قضاوت خودتان اعتماد کنید و آنچه فکر می کنید درست است را انجام دهید. امروز این که خودتان برای زندگی تان تصمیم بگیرید اهمیتی بسیار بیشتر از آنچه خودتان فکر می کنید خواهد داشت، پس لطفا بی خیال دیگران و قضاوت هایشان شوید!

 

فال حافظ متولدین مرداد :  

 

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

 

تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

divider1

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

برخی مسائل در زندگی شخصیتان باعث شده اند به این فکر بیفتید که در زندگی چندان موفق نبوده اید و شکست خورده اید. این تفکر شما باعث شده است احساس کنید به اندازه ی کافی قوی نیستید، اما باید نگرش خودتان را در این باره تغییر داده و کمی منطقی تر رفتار کنید. همه ی ما در زندگی مشکلات ریز و درشت فراوانی داریم، اما هیچ یک از اینها بدان معنی نیست که در زندگی شکست خورده ایم و یا به اندازه ی کافی قدرتمند نبوده ایم. صحبت کردن در این مورد با شریک زندگی تان و یا یکی از دوستان صمیمیتان به شما کمک خواهد کرد به اشتباه بودن طرز فکرتان پی برده و به این احساس منفی خود غلبه کنید.

 

فال حافظ متولدین شهریور :  

 

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

 

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

divider1

 

 فال روزانه متولدین مهر

 

امروز برای فکر کردن به اتفاقاتی که طی چند روز گذشته برایتان پیش آمده اند فرصت بسیار خوبی خواهد بود. شاید شما به این نتیجه رسیده باشید که باید بعضی چیزها را در خودتان و زندگی تان تغییر دهید، اما این که بخواهید به یکباره تمام این تغییرات را اعمال کنید کار عاقلانه ای نخواهد بود و احتمال موفقیتتان چندان زیاد نخواهد بود. بهترین کاری که در این شرایط از دست شما ساخته است این است که این تغییرات را به مرور زمان و کم کم به وجود بیاورید تا بتوانید آنها را به صورت پایدار درآورده و به بخشی از زندگی خود تبدیل کنید. امروز هر وقت بین سکوت کردن و یا بیان افکارتان سر یک دو راهی قرار گفتید گزینه ی دوم را انتخاب کنید.

 

فال حافظ متولدین مهر :  

 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

 

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

 

طی چند هفته ی گذشته شما در یادگیری این که چطور احساسات خود را نشان بدهید پیشرفت بسیار خوب داشته اید و آنچه این را برایتان لذت بخش تر می کند این است که خودتان اصلا متوجه این روند نبوده اید و حالا دیدن نتیجه ای که به دست آورده اید شما را غافلگیر کرده است. با این همه امروز باید کمی احتیاط کنید چون به احتمال زیاد شخص کله شقی در اطرافتان قرار دارد که اگر خودتان مواظب نباشید تمام تلاش هایتان را به باد خواهد داد. شما باید فرق بین کنترل احساساتتان و سرکوب کردن آنها را یاد بگیرید و آنها را با هم اشتباه نگیرید. چرا از روز تعطیلتان استفاده نمی کنید و به کمی مطالعه در رابطه با این موضوع نمی پردازید؟

 

فال حافظ متولدین آبان :  

 

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

 

تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

 

divider1

 

فال روزانه متولدین آذر

 

شاید امروز برای شما روزی پر از کارهای غیر منتظره و همراه با چالش های فراوان باشد، اما لزومی ندارد که اعصاب خودتان را به خاطر شرایطی که پیش آمده بهم بریزید. آنچه امروز با آن مواجه هستید در واقع زمینه ساز برنامه ریزی و فکر کردن به پروژه های جدیدی خواهد بود که ظی شش ماه گذشته به آنها فکر می کرده اید اما جسارت کافی برای پرداختن به آنها را نداشته اید. اطرافیانتان گاهی در مورد شما این طور فکر می کنند که در آغاز کارها از خودتان شور و هیجان زیادی نشان می دهید، اما در ادامه ی راه شور و شوق اولیه تان را از دست داده و نسبت به نتیجه ی نهایی دلسرد و بی تفاوت می شوید. به آنها نشان دهید که اشتباه می کنند!

 

فال حافظ متولدین آذر :  

 

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

 

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین دی

 

امروز از آن روزهایی است که اگر به خرید بروید تمام بازار را با خود به خانه خواهید آورد! این رفتار شما از وضعیت روحی فعلیتان سرچشمه می گیرد و روشی برای مبارزه با چیزی است که هرچند در ابتدا برایتان ناشناس است، اگر کمی فکر کنید قطعا متوجه خواهید شد که چیست! این عادت اشتباه خود را کنار گذاشته و با مشکلی که دارید از روشی روبرو شوید که واقعا به حل آن کمک می کند. خرید کردن روش خوبی برای آرام کردن خودتان و یا پرت کردن حواستان است، اما مشکل همچنان سر جای خودش باقیست! حتی اگر فعلا قصد رویارویی با مشکلتان را ندارید بهتر است روز خودتان را با فعالیت های مفیدتر و کم خرج تری پر کنید!

 

فال حافظ متولدین دی :  

 

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

 

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین بهمن

 

امروز اطرافیانتان به نظر خیلی بیش از حد جدی شده اند و همین باعث شده بودن در کنارشان برای شما چندان خوشایند نباشد و شاید حتی بخواهید از آنها فرار کنید و امروز را در خلوت خودتان بگذرانید، مثلا به تنهایی به سینما بروید و یا ساعت ها خودتان را در یک کتاب فروشی سرگرم کنید. با این همه احتمال این که بتوانید فرار موفقیت آمیزی داشته باشید چندان زیاد نخواهد بود و اگر سعی کنید با شرایط موجود کنار بیایید برای شما خیلی بهتر خواهد بود. اگر فکر می کنید صحبت کردن در مورد این وضعیت می تواند به بهتر شدن آن کمکی بکند حتما همین کار را انجام دهید، بالاخره یک نفر باید یخ به وجود آمده را بشکند.

 

فال حافظ متولدین بهمن : 

 

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

 

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.

divider1

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

جوی که به امروز حاکم است به نظرتان کمی کسل کننده و دلگیر است. شما در شرایطی قرار گرفته اید که برایتان چندان خوشایند نیست و مجبور هستید با مسائلی که برای مدتی طولانی مدام سعی در فرار از آنها داشته اید مواجه شوید. وقت آن فرا رسیده است که شما نگاهی عمیق و جدی به زندگی شخصی خودتان انداخته و ببینید برای از بین بردن شرایط ناخوشایندی که بر فضای خانه حاکم شده است چه کاری از دستتان ساخته است. شما متوجه هستید که این وضع به یکباره به وجود نیامده و در نتیجه نمی توان یک روزه آن را از بین برد، اما همین که متوجه آن شده اید قدم بسیار بزرگی است و صحبت با اهل خانه می تواند به حل آن کمک قابل توجهی بکند.

 

فال حافظ متولدین اسفند : 

 

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

 

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه