شمانیوز

روز گذشته سرانجام چند تصویر رسمی از پرچمدار جدید هوآوی با نام P40 منتشر شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شاهد بودیم که در چند روز گذشته شرکت سامسونگ توانسته بود قسمت زیادی از اخبار را به خود اختصاص دهد، چرا که اطلاعات مختلفی از پرچمدارش در دست طرفداران قرار گرفته بود. در همین حال شرکت رقیب، یعنی هوآوی، در سکوت کامل در حال گسترش و ارتقای پرچمدار خود، مدل P40 است. البته حال نوبت به شرکت هوآوی رسیده تا توجه را به خود جلب کند. یک منبع خبری روز گذشته توانست تا تصاویر رسمی را از طرح این گوشی به دست بیاورد و انتشار دهد.

 

هرآنچه باید درباره P40 بدانید

 

اولین تغییری که در طراحی این پرچمدار، نسبت به نسل پیشین خود، به چشم می‌خورد حفره کوچک برای قرار گیری دوربین در سمت چپ صفحه است. همچنین به نظر می‌رسد که کمپانی سعی کرده تا حد ممکن از ضخامت بدنه کم کند. لازم به ذکر است که پوشش آلمینیومی بدنه همچنان بدون تغییر باقی مانده است.

 

تصاویر رسمی پرچمدار شرکت هوآوی

 

دکمه تنظیم صدا و قفل این بار میزبان دکمه جدیدی برای فعال سازی اسپیکر هستند. متاسفانه هیچ علائمی از وجود پورت ورودی هدفون وجود ندارد، با اینکه نسل‌های قبل این عنوان از این قابلیت برخوردار بودند. ولی خوشبختانه شرکت هوآوی نبود این قابلیت را، با قرار دادن یک باتری قدرتمند تر، قابل تحمل ساخته است.

 

تصاویر رسمی پرچمدار شرکت هوآوی

 

از تغییرات واضح در پشت گوشی می‌توان به اندازه دوربین‌ها اشاره کرد که نسبت به گذشته بزرگ‌تر هستند. گفتنی است که تعداد دوربین‌ها ثابت مانده و همچنین جایگاهشان تغییری نکرده است. دوربین اصلی قرار است که ۵۲ مگاپیکسل باشد و تا زاویه ۱۰۷ درجه فضا را در دید خود قرار دهد. در سمت راست دوربین‌ها دو فلش LED وجود دارد که نورپردازی را به نوع چشم گیری افزایش می‌دهد. همچنین گفته می‌شود این محصول دید بسیار خوبی در شب خواهد داشت.

 

تصاویر رسمی پرچمدار شرکت هوآوی

 

این عنوان قرار است در اواخر ماه مارس به صورت رسمی و نهایی در پاریس، معرفی شود. بر طبق روال عادی، امکان پیش خرید گوشی یک هفته پس از معرفی رسمی برقرار می‌شود، اما برخی منابع خبری مدعی شده‌اند که شرکت هوآوی قصد پیش فروش پرچمدار خود را ندارد. هنوز مشخص نیست و ما می‌بایست تا زمان معرفی نهایی منتظر بمانیم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied