شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 20بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/20

فال روزانه یکشنبه 20 بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/20

 

 

 

 

فال روز تولد (98/11/20)

 

 

 

 

دوست عزیزی که 20 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

شما شخصی مقتدر، عملگرا، منظم، هوشیار و اجتماعی هستید. شما عاشق ماجراجویی هستید و از پذیرش چالش های جدید لذت می برید، اما باید به بی قراری ها و حسادت های گاه و بیگاه خود غلبه کنید. امسال در زمینه ی حرفه ای موفقیت ها و پاداش های بسیاری را تجربه خواهید کرد. در برابر به دست آوردن این موفقیت ها خودتان هم به خود پاداش داده و پول و زمان زیادی را به تفریح و رفاه خود اختصاص خواهید داد. درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد و در نتیجه ای این افزایش درآمد برخی سرمایه گذاری های بلند مدت انجام خواهید داد. امسال روابط عاطفی شما پیشرفت قابل توجهی خواهند داشت و درک بهتری از عشق خود پیدا خواهید کرد و از هر لحظه از زمانی که در کنار هم می گذرانید لذت خواهید برد. نگرانی هایی در مورد وضعیت سلامت والدین خود خواهید داشت، اما خطر خاصی آنها را تهدید نخواهد کرد. در اواخر سال از لحاظ معنوی حال بهتری خواهید داشت و این معنویت باعث خواهد شد از فشار کاری و استرسی که به شما وارد می شود کاسته شود. اردیبهشت، مرداد و بهمن مهم ترین ماه های سالی که پیش رو دارید خواهند بود.

divider1

 فال روزانه متولدین فروردین

 

امروز تا جایی که می توانید فعال باشید و از یک جا نشستن و تنبلی پرهیز کنید. این کار باعث خواهد شد احساس سلامتی و نشاط کنید، مخصوصا اگر این اواخر  فعالیت زیادی نداشته اید. سعی کنید کارهای مهیجی مانند حضور در ورزش های تیمی انجام دهید و تمام روز خودتان را در خانه زندانی نکنید. اگر امکان بیرون رفتن از خانه را ندارید کارهایی مانند نظافت منزل هم می توانند مفید باشند، اما هرچند نتیجه نهایی برایتان رضایت بخش خواهد بود، از انجام آنها لذت چندانی نخواهید برد. داشتن فعالیت فیزیکی باعث خواهد شد فشار و استرسی که این اواخر تحمل کرده اید را تخلیه کرده و باتری های خود را برای یک هفته ی دیگر شارژ کنید.

 

فال حافظ متولدین فروردین 

فال روزانه

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

امروز توانایی شما در تصمیم گیری افزایش یافته و می توانید از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و تصمیم ها و انتخاباتی که برای مدت ها پشت گوش انداخته بوده اید و جسارت رویارویی با آنها نداشته اید را امروز انجام دهید. این مسائل لزوما مسائل کاری و حرفه ای نیستند و می توانند زندگی شخصی و روابط عاطفی شما را نیز در بر بگیرند. اگر با دوستان، خانواده و یا حتی عشقتان مشکلی دارید امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای فکر کردن به این مشکل و یافتن یک راه حل مناسب برای آن باشد. امروز برای نظافت خانه تان برنامه هایی دارید اما اگر زود بیدار نشوید و دست نجنبانید مهمان های ناخوانده فرصتی برای انجام این کار به شما نخواهند داد.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت 

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین خرداد

 

توانایی شما در تمرکز روی کارهایی که در دست انجام دارید امروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. اگر باید مطالعه کنید و یا کاری که جزئیات زیادی را در برمی گیرد انجام دهید روزی بهتر از امروز برای این کار پیدا نخواهید کرد، پس تا می توانید از وقت خود استفاده کنید. تفریحات و سرگرمی هایی که به میزان زیادی از تمرکز و توجه نیاز دارند نیز امروز برای شما از جذابیت خاصی برخوردار هستند و امروز از انجام آنها لذت زیادی خواهید برد. وقتی درگیر کاری می شوید حتی اگر یک گله فیل از کنارتان رد شوند هم تمرکزتان بهم نخواهد ریخت، پس این فرصت فوق العاده را به راحتی از دست ندهید و کارهایی که به این میزان از تمرکز نیاز دارند را در برنامه ی خود جای دهید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

 

امروز دیگر وقت آن رسیده است که از جایتان بلند شده و تکانی به خودتان بدهید. شما در زندگی روزمره و در محل کار خود فعالیت جسمانی چندانی ندارید و اگر هر چه زودتر تغییری در این روند ایجاد نگنید سلامتی خود را به خطر خواهید انداخت و حداقل مشکلی که با آن مواجه خواهید شد اضافه وزن شدید خواهد بود! نداشتن فعالیت جسمانی نه تنها روی بدنتان اثرات منفی می گذارد، بلکه به مرور زمان به ذهن و وضعیت روحی تان نیز آسیب خواهد زد. سعی کنید کمی پیاده روی را به برنامه ی خود اضافه کنید و اگر این هم برایتان امکان پذیر نیست،حداقل آخر هفته ها برای ورزش و جنب و جوش وقت بگذارید. باور کنید خودتان هم از این کار لذت خواهید برد!

 

فال حافظ متولدین تیر

 

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

 

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز روز فوق العاده ای برای به کار گرفتن خلاقیت شما خواهد بود؛ البته شما خودتان خیلی خوب از روحیه ی هنری خود آگاه هستید و این استعداد و خلاقیتی که دارید برایتان تازگی ندارد، اما آنچه امروز فرق کرده است قدرت تمرکز شما و توانایی تان در ادامه ی راه تا رسیدن به مقصد است. شما امروز انرژی لازم برای تمام کردن و به نتیجه رساندن هر کاری را در اختیار دارید و می توانید هر پروژه ای که امروز آغاز می کنید را با موفقیت به انجام برسانید. فقط یادتان باشد از روند انجام این کار لذت ببرید و مسائل را بیش از اندازه جدی نگیرید. آنقدر سرگرم کار نشوید که قراری که با دوستان و یا اعضای خانواده دارید را فراموش کنید!

 

فال حافظ متولدین مرداد

 

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

 

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز شما به هیچ وجه برای در پیش گرفتن ساده ترین راه های ممکن وسوسه نمی شوید. درست است که همه ی ما گاهی وسوسه می شویم این راه را در پیش گرفته و خودمان را راحت کنیم ، اما شما از آن دسته آدم هایی نیستید که به راحتی تسلیم این وسوسه ها می شوند، به ویژه امروز که شرایط کیهانی موجود قدرت لازم برای در پیش گرفتن بهترین راه ممکن را در اختیار شما قرار داده اند و می توانید با تمام توان خود گام های لازم برای رسیدن به مقصد را یکی یکی بردارید و طولانی بودن راه به هیچ وجه باعث نخواهد شد که از میدان به در شوید. اگر همراهانتان سعی کردند شما را قانع کنند که خودتان را با این کار خسته نکنید، موضع خود را حفظ کنید و تسلیم نشوید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

 

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

 

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

divider1

 

فال روزانه متولدین مهر

 

امروز عمل گرایی و داشتن برنامه برای انجام کارهایتان به شما کمک زیادی خواهد کرد. شما در زمان بسیار خوبی برای مورد بررسی قرار دادن وضعیت مالی خود قرار دارید. آیا در موقعیتی قرار دارید که دلتان می خواسته است؟ آیا برای ادامه راهتان برنامه ای در سر دارید؟ آیا به اندازه ی کافی پول و منابع مادی در اختیار دارید؟ به جواب این سؤال ها خوب فکر کنید و با خودتان صادق باشید. به این فکر کنید که چطور می توانید وضعیت فعلی خود را بهبود ببخشید و برای آینده ی خود برنامه ریزی کنید. می توانید در این راه با افراد موفقی که مورد اعتمادتان هم هستند مشورت کرده و در انتخاب راه درست از آنها راهنمایی بگیرید. البته فراموش نکنید که تصمیم گیرنده نهایی خودتان باشید.

 

فال حافظ متولدین مهر

 

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

 

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

 

امروز برای تصمیم گیری در مورد مسائل مختلف فرصت بسیار خوبی خواهد بود. وقتی پای تصمیم گیری در مورد مسائل مهم و جدی در میان باشد، شما گاهی دچار تردید می شوید و روند انتخاب و تصمیم گیری تان بیش از اندازه طول می کشد. از انرژی فوق العاده ای که شرایط کیهانی فعلی در اختیارتان قرار داده است استفاده کنید و لیستی از مسائل مختلفی که در زمینه های حرفه ای، شخصی و عاطفی باید در مورد آنها تصمیم گیری کنید برای خود تهیه نمایید و سپس یکی یکی آنها را مورد برسی قرار داده و تصمیم خود را در موردشان بگیرید. از این که اشتباه کنید و بعدا از انتخاب خود پشیمان شوید هم هیچ هراسی به دلتان راه ندهید.

 

فال حافظ متولدین آبان

 

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

 

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز روز فوق العاده ای برای عملی کردن برخی از ایده هایی که مدتی است در سرتان می چرخند و ذهنتان را به خود مشغول کرده اند خواهد بود. شجاعتی که برای برداشتن این گام های ریسک آمیز نیاز دارید را امروز با توجه به شرایط کیهانی فعلی در اختیار دارید. تنها کاری که لازم است انجام دهید به کار گرفتن توانایی ها موقعیت هایتان است. اگر افکارتان آشفته و در هم و برهم هستند کمی وقت گذاشته و ایده هایتان را روی کاغذ پیاده کنید و سر حوصله به آنها فکر کنید و ببینید چه قدم هایی در راه تحقق بخشیدن به این ایده ها باید بردارید؛ اما وقت خود را بیش از اندازه هم در این مرحله هدر ندهید و اجازه ندهید ترس و عدم اعتماد به نفس جلویتان را بگیرد.

 

فال حافظ متولدین آذر

 

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

 

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

divider1

 

 فال روزانه متولدین دی

 

سمبل ماه تولد شما بز کوهی است و یک بز کوهی هرچقدر که راه سخت و ناهموار شود هم از میدان نبرد خارج نمی شود و راه خود را با جدیت بیشتری ادامه می دهد. انگار هرچقدر راه سخت تر می شود و موانع بزرگتر می شوند، قدرت و توان شما هم بیشتر می شود و انگیزه تان برای رسیدن به مقصد افزایش می یابد. شاید دیگران با سخت تر شدن اوضاع اهداف خود را مورد بازبینی قرار داده و حتی تغییر دهند و با آنچه که هست کنار بیایند، اما شما بالاخره راهی برای رسیدن به قله پیدا خواهید کرد و تسلیم شدن هرگز جزء گزینه هایتان نیست. امروز هم با همین جدیت به سوی اهداف خود گام بردارید و نگذارید حرف ها و قضاوت های دیگران نظرتان را تغییر دهند.

 

فال حافظ متولدین دی

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین بهمن

 

امروز به حل مشکلی که بین دو نفر از اطرافیانتان پیش آمده و به بحث و شاید حتی درگیری بین آنها منجر شده است فکر می کنید. بهتر است مواظب باشید، چون اگر احتیاط نکنید ناگهان خواهید دید که خودتان هم درگیر این بحث و جدال شده اید. اگر دیدید به این مرحله رسیده اید عاقلانه ترین کار این است که خیلی آرام خودتان را از این میدان جنگ کنار بکشید، چون در غیر این صورت یکی از این دو طرف در نهایت از دست شما ناراحت خواهد شد و از آنجایی که هر دوی آنها برایتان عزیز هستند اصلا از بروز چنین حالتی خوشحال نخواهید شد. سر خودتان را با کارهای مهم تری که برای انجام دادن دارید گرم نگه دارید و روز تعطیل خودتان را خراب نکنید.

 

فال حافظ متولدین بهمن 

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

 

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اسفند

 

امروز شما خیلی پرانرژی و سر حال هستید و این فرصت بسیار خوبی در اختیارتان قرار خواهد داد تا خانه تان را یک نظافت درست و حسابی کرده و به همه گوشه و کنارهای آن نظم ببخشید. حتی آن کمدهایی که از باز کردنشان وحشت دارید، انباری داخل پارکینگ و یا هر جای دیگری که از نظافت آن وحشت دارید هم امروز خیلی راحت تمیز و مرتب خواهند شد. شاید در ابتدا نسبت به شروع این کار کمی تنبلی کنید، اما همین که دست به کار شوید و موتورتان گرم شود دیگر هیچ چیزی جلویتان را نخواهد گرفت. به این فکر کنید که وقتی کارهایتان تمام شده اند و دارید با خیال راحت یک فنجان چای گرم می نوشید چه حال خوبی خواهید داشت!

 

فال حافظ متولدین اسفند

 

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

 

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه