شمانیوز

مسافر یک هواپیما با تلفن همراه خود لحظه نفس گیر فرود هواپیما در هوای مه آلود فرودگاه را ثبت کرد.

به گزارش شمانیوز  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فرود نفس گیر یک فروند هواپیمای مسافربری در فرودگاه "گاتویک " واقع در جنوب شهر لندن را به تصویر می‌کشد. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که مه غلیظ کاملا  محوطه و باند فرودگاه را در بر گرفته هواپیما  به شکلی دلهره آور در این وضعیت خطرناک روی زمین می‌نشیند.

 

 

شدت مه در این ویدئو آنقدر زیاد است که بال‌های هواپیما به سختی دیده می‌شوند. این ویدئو توسط یکی از مسافران و از داخل هواپیما در هنگام فرود تهیه شد. این مسافر پس از فرود هواپیما در فرودگاه این ویدئو را در توئیتر منتشر کرد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی انگلیس این هواپیما بدون هیچ مشکلی روی باند فرودگاه بر زمین نشست و به مسافران هیچ آسیبی وارد نشد.

 

 

انتشار این ویدئو در توئیتر با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «عجب لحظه وحشتناکی را مسافران تجربه کردند! من که با دیدن این ویدئو دچار استرس شدم.» کاربر دیگری نوشت: «چه مه غلیظی! واقعا مهارت خلبان در فرود ایمن روی باند فرودگاه قابل ستایش است.»

 

 

ویدئوی مربوط به فرود این هواپیما در هوای مه آلود فرودگاه گاتویک در جنوب لندن در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی ترکیه حین فرود در یکی از فرودگاه‌های این کشور دچار حادثه شد. این هواپیما پس از فرود روی زمین از باند خارج و دچار خسارت شدید شد. تعداد زیادی از مسافران این هواپیما دچار جراحت شدند که بنا به گزارش رسانه‌های ترکیه حال چند تن از آن‌ها وخیم است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه