شمانیوز

رومینا اشرفی که توسط پدرش و با داس به قتل رسیده است در قبرستانی دفن شده است که مشرف به خانه شان است. شاید مادر باور نداشت که روزی وقتی از پنجره خانه اش بیرون خیره می‌شود روی تپه‌ای در نزدیکی شان دختر شیرین زبانش را می‌بیند که برای همیشه آرمیده باشد.

رومینا اشرفی که توسط پدرش و با داس به قتل رسیده است در قبرستانی دفن شده است که مشرف به خانه شان است. شاید مادر رومینا اشرفی باور نداشت که روزی وقتی از پنجره خانه اش بیرون خیره می‌شود روی تپه‌ای در نزدیکی شان دختر شیرین زبانش را می‌بیند که برای همیشه آرمیده باشد. آخرین باری که روستای سفید سنگان بخش حویق تالش سیاهپوش شد هیچ کس تصور نمی‌کرد عزای بعدی برای دختر ۱۴ ساله تالشی به نام رومینا اشرفی باشد که همه او را همیشه خندان دیده بودند. در قبرستان روستای سفید سنگان آخرین قبر که هنوز سنگی ندارد و نام و نشانی هم روی آن نوشته نشده است متعلق به رومینا اشرفی است یک چراغ گردسوز روی آن دیده می‌شود اهالی می‌گویند رومینا بچه بود شاید از تاریکی بترسد و این چراغ را آورده اند تا شب‌ها روشن کنند رومینا آسوده بخوابد.

 

65840

 

به گزارش شکانیوز به نقل از رکنا: روی قبر یک پارچه توری سفیدرنگ و قرمز انداخته اند اهالی می‌گویند در سفید سنگان رسم است روی قبر دختران جوان عروس نشده این توری را می‌اندازند و روی قبر پسران داماد نشده پارچه مشکی قرمز می‌اندازند.

یکی از مردان روستا به خبرنگاران اعزامی رکنا گفت:پسری که رومینا اشرفی را دوست داشت - بهمن خاوری - به قبرستان آمده بود و سعی داشته قبر را بکند و جنازه رومینا را با خود ببرد که اجازه نداده اند.

رومینا اشرفی روز یکم خردادماه وقتی در خانه شان خوابیده بود و مادرش در حمام لباس می‌شست توسط پدرش و با داس سر بریده شد. او دل به پسری ۳۰ ساله داده بود و برای ۵ روز هم با او فرار کرده بود که پدرش همراه پلیس این دختر را در خانه خواهر بهمن پیدا کرد و به آن‌ها تحویل داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • فا طمه کلانتر

  من فریبا نادری را خیلی دوست دارم

 • ایلار

  بیچهره رومینا .رومینا هنوز برای رفتنت خیلی خیلی زود بود

 • ناشناس

  خدا عاقبت همه ما و نسل ما را به خیر کند. امین

 • مریم

  ای خدا....

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه