شمانیوز

انتشار گزارش‌هایی درباره تجاوز گروهی دوباره به یک دختر ۲۱ ساله از سوی ۵ نفر که ۳ سال پیش نیز به او تجاوز کرده بودند، خشم عمومی را در هند برانگیخته است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از رکنا: گفته شده که این حادثه در شهر «روهتک» واقع در ایالت «هاریانا» در شمال هند رخ داده است. پلیس هنوز کسی را در رابطه با این حادثه بازداشت نکرده است. این دختر گفته است که متجاوز ان تلاش کردند او را خفه کنند. پس از این حادثه او به شدت زخمی شده و یک عابر او را پیدا و به بیمارستان منتقل کرده است.

این دختر پیش‌تر در سال ۲۰۱۳ در منطقه «بیوانی» در همین ایالت مورد تجاوز قرار گرفته بود. خانواده او می‌گویند که متهمان به تجاوز با قرار وثیقه آزاد بودند و آن‌ها را تهدید می‌کردند و به همین دلیل مجبور شدند محل زندگی خود را ترک و به شهر «روهتک» مهاجرت کنند. این دختر به یک شبکه تلویزیونی محلی گفت: از کالج بیرون می‌آمدم که آن‌ها را دیدم. همان ۵ مرد بودند. آن‌ها تلاش کردند خفه ام کنند و گفتند که پدر و برادرم را نیز می‌کشند. به گزارش بی‌بی‌سی، این دختر تأکید کرده است که متجاوزان همان ۵ مرد بودند. خانواده این دختر می‌گویند که متهمان آن‌ها را برای صرف نظر کردن از شکایت حقوقی تحت فشار قرار داده بودند و حالا به تلافی پیگیری پرونده قبلی، دوباره به دخترشان حمله کرده اند.

یک مأمور محلی پلیس به خبرنگاران گفته است که پرونده‌ای باز شده و گروهی برای تحقیق به محل اعزام شده‌اند. همزمان عده‌ای از مردم خشمگین در «روهتک» دست به تظاهرات زده و از مقامات خواستار بازداشت این ۵ نفر شده‌اند. گزارش‌ها حاکیست که هند دارای یکی از بالاترین آمار تجاوز جنسی در جهان است و موارد تجاوز در نقاط مختلف این کشور بسیار اتفاق می‌افتد.

در این کشور به ویژه در روستا‌ها و نقاط دوردست، این موارد به دلیل شرمساری گزارش نمی‌شود و عده‌ای نیز از ترس و به دلیل تهدید، موارد تجاوز را گزارش نمی‌کنند، اما کشته شدن یک دختر دانشجو در هند در اثر تجاوز گروهی در سال ۲۰۱۲ میلادی، خشم عمومی را در این کشور و سایر نقاط جهان به شدت برانگیخت. گفته می‌شود که از آن زمان تاکنون بسیاری از مردم موارد تجاوز را به پلیس گزارش می‌کنند، اگرچه بنابر گزارش‌ها در بسیاری از این موارد پرونده‌های ثبت شده هیچگاه به سرانجام نمی‌رسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • محمود

    باید همچین ادمایی رو دستگیرودرشهربچرخونن ودرملاعام اعدام کنن تا بقیه عبرت بگیرن

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه