شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 1 مهر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/7/1

فال روزانه دوشنبه 1 مهر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/7/1

 

 

فال روز تولد ( امروز دوشنبه 1398/7/1)

 

 

 

 

دوست عزیزی که 1 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی با صداقت، قابل اعتماد، شاد و سرزنده، بسیار محترم سرشار از انرژی مثبت هستید. شخصیت شما بسیار جذاب و تأثیرگذار است و دیگران را خیلی راحت به خود جذب می کنید. فقط باید مواظب باشید که تنبلی باعث نشود که رشد حرفه ای، مادی و شخصیتی کافی را نداشته باشید. اگر خودتان مواظب خودتان باشید و خطرات احتمالی را دست کم نگیرید و با بروز کوچک ترین مشکلات هم به موقع به پزشک مراجعه کنید مشکل خاصی سلامتی شما را تهدید نخواهد کرد، در غیر این صورت و چنانچه کوتاهی کنید ممکن است مشکلی جدی برایتان به وجود بیاید. امسال راه های مبتکرانه ای برای پیشرفت اقتصادی خود و راه اندازی کسب و کارهای تازه به ذهنتان خواهند رسید. شما در بهتر کردن وضعیت مالی خود موفق خواهید بود و نتایج زحماتتان مطابق انتظارتان خواهد بود. شاید با دیدن میزان پیشرفت خود به فکر این بیفتید که کمی ولخرجی کرده و به ظاهر خودتان و زندگیتان رسیدگی کنید. سرمایه گذاری در زمینه ی مسکن و مستغلات در دراز مدت سود زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. برای پیشرفت کسب و کار خود برنامه ریزی برای سفرهای خارجی را حتما در نظر داشته باشید و مطمئن باشید که سود زیادی را به دست خواهید آورد. شما در زمینه ی حرفه ای هم بسیار موفق خواهید بود و تحسین و تأیید مقامات مافوق را به دست خواهید آورد. روابط عاطفی شما به صورتی رویایی باب میل شما خواهند بود و مورد حمایت همسر و خانواده ی خود قرار خواهید داشت. مجردها خودشان را برای دریافت پیشنهادهای ازدواج فراوان آماده کنند. آبان، اردیبهشت، خرداد و مرداد بهترین ماه ها خواهند بود.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین فروردین

امروز پر انرژی تر از روزهای دیگر هستید و قدرت زیادی دارید. مدت زیادی است که مشغول سخت کار کردن برای رسیدن به وضعیت فیزیکی مناسب می باشید و چه بسا هزینه زیادی برای هدف خود صرف کرده باشید. همچنین، تلاش زیادی برای بهبود شرایط زندگی و شغلتان داشته اید و با توجه به انرژی و زمان زیادی که بر روی این کار گذاشته اید به زودی به هدفتان خواهید رسید و تلاش هایتان نتیجه خواهند داد. به کمک انرژی کائنات که امروز بیشتر از همیشه در اطرافتان جریان دارد، روابط شخصیتان با صمیمیت و محبت بیشتری پیش خواهند رفت. امروز روز شانس شماست. از روزتان لذت ببرید و خودتان را با نگرانی در مورد چیزهای بیهوده آزار ندهید.

 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

 

تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

 

 

9896655_672

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین اردیبهشت

اکنون زمان مناسبی برای دنبال کردن حرفه ای خاص و ماهر شدن در آن حرفه و یا گرفتن مدرکی معتبر در زمینه ای که به آن علاقه دارید و فکر می کنید استعداد خاصی در انجام آن دارید، می باشد. در حال حاضر موفقیت و موقعیت های خوب تنها در صورتی به وجود می آیند که شما انرژی و ذهن خود را روی چیزهایی متمرکز کنید که برایتان از هر چیز دیگری مهم تر هستند. اگر به فکر بهبود مهارت های ارتباطی خود می باشید، بهتر است این مهارت خود را با عضویت در کلاس های نویسندگی بهبود دهید. به احتمال زیاد می خواهید به سفری بروید که مدت زیادی است منتظر آن بوده اید. لوازم اساسی را برای سفر فراموش نکنید.

 

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

 

تعبیر:خبر خوشی را می شنوی که به خاطرش انتظار کشیده ای و روز به روز کارت بهتر می شود. اما تعلقات تو نیز بیشتر می شود. مواظب صفای باطن خویش باش تا جدا شدن از دنیا برایت راحت باشد. خوشی خود را با دیگران تقسیم کن تا همیشه سبک بال و آسوده خاطر باشی.

 

1551283647_برنامه-عصر-جدید - Copy

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین خرداد

اگر به فکر سرمایه گذاری در ملک و یا زمین هستید، موقعیت های بسیار مناسبی برای شما به وجود خواهند آمد. در حال حاضر هر گونه سرمایه گذاری برای شما مناسب است. توجه داشته باشید که قبل از هر گونه سرمایه گذاری تمام جوانب را در نظر بگیرید و با افراد با تجربه و متخصص در زمینه سرمایه گذاریتان مشورت کنید. امروز منتظر فرد جوانی باشید که به دیدار شما می آید. ممکن است یک تماس تلفنی و یا پیام داشته باشید که به نفعتان تمام شود. با اینکه برنامه خاصی برای دیدار با اقوام و یا دوستان بزرگ تر از خودتان نداشته اید، ممکن است بخواهید به دیدار آنها بروید. فراموش نکنید که هر چند وقت یکبار به دیدن والدینتان بروید.

 

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

 

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

 

1551283647_برنامه-عصر-جدید

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین تیر

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید کمی احساس کسالت و سرماخوردگی می کنید. نگران نباشید، موضوع زیاد جدی نیست و با مصرف داروهای لازم تا نیمه های روز حالتان به میزان قابل توجهی بهتر خواهد شد. شنیدن خبرهایی خوشحال کننده از جانب یکی از دوستان یا اعضای خانواده در مورد موضوعی که باعث نگرانی شما شده غافلگیرتان خواهد کرد. این اخبار حالتان را خوب کرده و سطح انرژیتان را بالا خواهند برد. از این حال خوبی که شنیدن این خبرها به شما هدیه کرده است لذت ببرید و حداقل امروز از مشغول کردن ذهن خودتان با احتمالات و اما و اگرهای ناخوشایند خودداری کنید.

 

 

ساقیا آمدن عید مبارک بادت***وان مواعید که کردی مرواد از یادت

در شگفتم که در این مدت ایام فراق***برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

13960706001116_test_photoi - Copy

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین مرداد

این که می گویند هر چه بکاری همان را درو خواهی کرد حقیقت محض است، به همین دلیل هم شما باید خودتان را برای یک برداشت پربار و اساسی در چند ماه آینده آماده کنید. درست زمانی که فکر می کنید زحماتی که کشیده اید هرگز دیده نخواهند شد و ثمری برایتان نخواهند داشت، تلاش و سخت کوشی شما نتیجه ای فوق العاه برایتان به همراه خواهد داشت و ترفیع رتبه، افزایش حقوق و خیلی چیزهای خوب دیگری که فکرش را هم نمی کنید به سراغتان خواهند آمد. از تمام انرژی، شور و نشاط خود استفاده کنید و با اتفاقات کوچک ناخوشایند از میدان به در نشوید. به زودی درهای جدیدی به روی شما باز خواهند شد.

 

اگر چه باده فرح بخش و باد گل‌بیز است***به بانگ چنگ مخور می که محتسب تیز است

صراحی ای و حریفی گرت به چنگ افتد***به عقل نوش که ایام فتنه انگیز است

 

تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

 

13960706001116_test_photoi

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین شهریور

شما در حال حاضر به لطف شم تجاری قوی و روش هوشمندانه ای که در حل مشکلات دارید، در زمینه ی حرفه ای از اعتماد به نفسی بالا برخوردار هستید. موفقیت های اخیرتان شما را برای برداشتن قدم هایی بزرگ در راه رسیدن به اهداف حرفه ایتان آماده کرده اند. فرصت هایی که از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی در اختیارتان قرار می گیرند را دست کم نگیرید. امروز با دوستانتان صحبت هایی خواهید داشت که نکات جالب و آموزنده ای را برای شما به همراه خواهند داشت. شاید حتی به حقایق جدیدی در مورد این دوستان خود پی ببرید که تا به حال از آنها بیخبر بوده اید. خوب یا بد، این حقایق اثراتی جدی روی روابط شما خواهند داشت.

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

10212320222910514317016916910923216310947193227 - Copy

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین مهر

امروز از جایی که فکرش را هم نمی کنید و از منبعی که اصلا انتظارش را ندارید شانس به سراغ شما خواهد آمد. در حال حاضر سرمایه گذاری روی املاک و مستغلات برای شما بسیار سودآور به نظر می رسد، اما نباید انتظار داشته باشید که سود این سرمایه گذاری را خیلی سریع به دست بیاورید. بیش از اندازه احتیاط نکنید و به ندای درونتان اعتماد داشته باشید. نتیجه این کار به طور شگفت انگیزی خوب خواهد بود. فقط باید این نکته را در نظر داشته باشید که در این کار از افراد با تجربه و مورد اعتماد راهنمایی بگیرید و اگر خودتان تجربه ی کافی را ندارید قدم هایتان را با دقت و احتیاط بیشتری انتخاب کنید.

 

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

 

تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

 

10212320222910514317016916910923216310947193227

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین ابان

امروز خودتان را برای مکالماتی جالب آماده کنید. شاید به صورتی کاملا غیر منتظره با دوستی که مدت ها از او بیخبر بوده اید و یا شاید حتی همدیگر را گم کرده بودید دیدار کنید و خبرهای جالبی در مورد خود او و بعضی از دوستان مشترکتان بشنوید. همچنین احتمال دارد خبرهایی را در مورد به ثمر نشستن زحماتی که در چند ماه گذشته کشیده اید به گوشتان برسند. خودتان را برای پذیرایی از مهمان های ناخوانده آماده کنید. این مهمان ها شاید شما را غافلگیر کنند، اما از مصاحبت با آنها لذت خواهید برد و در مورد موضوعاتی بسیار متنوع از سیاست گرفته تا روش های تربیت فرزندان به بحث خواهید پرداخت.

 

خمی که ابروی شوخ تو در کمان انداخت***به قصد جان من زار ناتوان انداخت

نبود نقش دو عالم که رنگ الفت بود***زمانه طرح محبت نه این زمان انداخت

 

تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

 

10212320222910514317016916910923216310947193227

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین اذر

شما در حال حاضر برای برداشت ثمره ی زحمات قبلی خود آماده اید. شاید فعلا خودتان هم متوجه اینکه دارید نتیجه ی زحماتتان را می بینید نباشید، اما طی چند هفته ی آینده در مسائل شخصی و حرفه ای خود شاهد پیشرفت های چشمگیری خواهید بود و به این موضوع پی خواهید برد. در نتیجه ای این پیشرفت ها در زندگی شخصیتان نیز احساس رضایت و خوشبختی خواهید داشت. اگر می بینید حالتان آنقدر خوب هست که بتوانید دوستان و خانواده تان را نیز در این خوشحالی شریک کنید منتظر آخر هفته نمانید و همین حالا یک دورهمی کوچک برگزار کرده و موفقیت هایتان را در کنار عزیزانتان جشن بگیرید.

 

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

 

تعبیر:در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااینخصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین دی

با توجه به شرایط کیهانی موجود احتمال این که به یک سفر هرچند بسیار کوتاه بروید بسیار زیاد به نظر می رسد. شاید این سفر برای کار، تفریح و یا به هر دو دلیل باشد، در هر صورت با رفتن به این سفر به برخی از اهداف خود دست خواهید یافت و نتیجه خیلی بهتر از انتظار شما خواهد بود. اگر در انتظار دریافت ترفیع رتبه و یا پیشرفت در کارتان هستید یکی از همین روزها خبر رسیدن به این خواسته تان را دریافت خواهید کرد. در حال حاضر شانس شما در رسیدن به بلندپروازانه ترین خواسته هایتان نیز بسیار بالاست. اگر قصد آغاز کسب و کار جدیدی را داشته باشید هم اوضاع مطابق میلتان پیش خواهد رفت.

 

 

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما

 

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

 

Branco6

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین بهمن

اگر امروز از جایی که فکرش را هم نمی کنید مبلغی غیر منتظره به دستتان رسید تعجب نکنید. شاید این پول سودی باشد که از سرمایه گذاری های گذشته تان به دست آورده اید یا هدیه ای از جانب یکی از عزیزانتان باشد، در هر صورت قدر آن را بدانید و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید. به خواب هایی که این اواخر برای چند بار دیده اید خوب دقت کنید. شاید این رویاها پیام یا درسی برای شما داشته باشند یا بخواهند مسیر درست را به شما نشان بدهند. امروز با دوستی که شاید برای بیش از یک سال از او بیخبر بوده اید دیدار خواهید داشت و مکالمات جالبی در انتظارتان خواهند بود. در کل امروز برای شما روز خیلی خوبی است.

 

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

 

تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

 

cd86ab633579116b7807ed6c2f1659

 

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه دوشنبه 1398/7/1 مخصوص متولدین اسفند

امروز برای شروع رابطه های جدید، از شراکت کاری گرفته تا دوستی و یا روابط عاطفی جدید، زمان بسیار خوبی به نظر می رسد. اگر شخصی که برایتان آشناست با پیشنهادی جدید به سراغتان آمد با ذهنی باز حرف های او را گوش کنید. همه ی جوانب را در نظر گرفته و خطرات احتمالی را بررسی کنید، اما بیش از حد هم احتیاط نکنید، چون شما در زمانی بسیار خوب برای شروع کارهای تازه به سر می برید. ثروت و موفقیت دارند به شما روی می آورند. چشم و گوشتان را خوب باز کنید و حواستان به فرصت هایی که در اختیارتان قرار می گیرند باشد. خودتان را برای شنیدن خبرهایی مهم از عشقتان آماده کنید.

 

 

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد

از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد

 

تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

 

index

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied