شمانیوز

دختر دانشجو با 4 پسر دیگر به پارتی تولد رفته بود که به او شربت حاوی مواد بیهوشی خوراندند و وقتی به هوش آمد متوجه شد که تحت تجاوز قرار گرفته است این دختر که با هزاران امید به دانشگاه رفته بود در دام یک شیاد گرفتار شد و بعد از رابطه جنسی و آزار و اذیت از او فیلم تهیه کردند و از او اخاذی می کردند.

تاپ تاز نوشت, دختر دانشجو با 4 پسر دیگر به پارتی تولد رفته بود که به او شربت حاوی مواد بیهوشی خوراندند و وقتی به هوش آمد متوجه شد که تحت تجاوز قرار گرفته است این دختر که با هزاران امید به دانشگاه رفته بود در دام یک شیاد گرفتار شد و بعد از رابطه جنسی و آزار و اذیت از او فیلم تهیه کردند و از او اخاذی می کردند.

 

این دختر دانشجو که از شهرستانی دور آمده بود در دام دوستان تلگرامی افتاد. جوان شیاد که با دوستانش به این دختر تجاوز کرده بودند از او فیلم تهیه کردند. این دختر که از اخاذی خسته شده بود به پلیس مراجعه کرد و علیه این کلاهبرداران متجاوز شکایت کرد.

دانشجوی دختر به پلیس گفت : دانشجو هستم و از شهرستان به اینجام آمده ام و در خوابگاه زندگی می کنم که پدر و مادر ساده من تصور می کنند که دخترشان در حال تحصیل است و نمی دانند چه گندی زده است و اگر بفهمند حتما سکته می کنند.

 

وی ادامه داد:دختر سر به راهی بودم و کاری به کسی نداشتم و سرم توی درس و کتاب بود .چند تا هم اتاقی هم داشتم که سرو گوششون می جنبیدخیلی توگوشم خواندند که بابا چرا تو اینقدر پاستوریزه ای و عضو هیچ شبکه ای نیستی!هرچند اوایل زیر بار نرفتم. حتی خواستم اتاقم را عوض کنم ولی چون وسط سال بود هیچکس حاضر نشد جایش رابا من عوض کند.

وی افزود: بالاخره این دوستان نااهل پیروز شدند و مرا تسلیم کردند.شاید یکی از دلایلی که زیر بار حرفشون رفتم این بود که دیگه از متلکاشون خسته شده بودم.این بود که یک گوشی مجهز به اندروید خریدم. خرید گوشی همانا و رفتن در دامفریبنده شبکه های اجتماعی همان! کارم صبح تاشب شده بود وب گردی در سایت های مختلف تا این‌که در یکی از شبکه های اجتماعی با پارسا آشنا شدم.

 

 

او خودش را اهل یکی از استان های غربی کشور معرفی کرد. بعد از کمی آشناییکم کم صحبت هایش رنگ احساسی و عاشقانه بخود گرفت او ادعا می کردکه نه یک دل بلکه صد دل عاشقم شده و این احساس دوطرفه بود.تحمل این‌که روزی وی را از دست بدهم را نداشتم. یک روز پارسا ازم خواست بهانه ای جور کنم و به دیدنش بروم.

 

من هم بدون اطلاع والدینم به سمت شهر او راه افتادم فقط یکی از دوستانم رادر جریان گذاشتم. پارسا در ترمینال منتظرم بود. از دیدنش احساس خوبی داشتم.او از من خواست همراهش به جشن تولد یکی از دوستانش بروم و قول داد که اتفاقی نمی افتد و همه ی بچه های مثبتی هستند.

 

این دختر با اشاره به این‌که وقتی به آنجا رسیده بود، اصلاً فضا آن طور که فکر می‌کردم نبود،گفت: عده ای دختر و پسر با سرو وضع نامناسب در حال رقص و پایکوبی بودند.پارسا مرا به آنها معرفی کرد و گفت برای استراحت به اتاق بروم او با روییباز خیلی تحویلم گرفت و شربتی برایم آورد خوردن شربت همانا و …

 

وقتی به خودم آمدم فهمیدم ساعت ها خواب بودم. احساس بدی بهم دست داددیگه پارسایی نبود هرچه تماس می‌گرفتم جواب نمی داد تا این‌که برایم یک فیلم ویدئوییارسال کرد و پشت بندش جمله ای که وقتی شنیدم دنیا روی سرم خراب شدم و چشمانم تیره و تار شد.

 

آری آن فرد شیاد و کلاه بردار که خودرا عاشق دلباخته ام معرفی کرده بود کلاهبرداری بیش نبود.مرا با شربت بیهوش و همراه ۳ تن دیگر مورد سوء استفاده قرار داده بودندواز آن صحنه فیلم تهیه کرده بودند. در پیامی که برایم فرستاده بود تأکید کرده بودکه اگر مبلغ ۵ میلیون تومان برایش واریز نکنم آن فیلم کذایی را در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر میکند.

 

دختر جوان اشک هایش را پاک کرد و ادامه داد: مثل دیوانه ها شده بودم خودم را بهدرو دیوار می زدم نمی‌دانستم باید چه کنم و چه خاکی بر سرم بریزم .اگر پدر و مادرم موضوع را می فهمیدند باید چه می‌کردم و برای آبروی بر باد رفتهو لکه دار شدن عفتم چه توجیهی داشتم.

 

هر طور بود مبلغ درخواستی را فراهم کردم ولی کاش به همان یک بار ختم می شد.این شیطان صفت نامرد مجدداً از من اخاذی میکرد و به خرجش هم نمی رفتکه هیچ پولی در بساط ندارم .چند بار تصمیم گرفتم خودکشی کنم که دوستانم مانع شدند .حالا به این جا آمده ام که کمکم کنید.

 

بنابه این گزارش کلاهبرداران متجاوز پس از این شکایت و تحقیقات پلیسی بازداشت شدندو جهت ادامه رسیدگی به اتهاماتشان به بازپرسی معرفی شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه